0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Medienos pjovimo teorija

Kaina internetu: 5,49 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (9%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 5.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Medienos pjovimo teorija" aprašymas

Medienos pjovimas ir medienos pjovimo įrankiai yra svarbu medienos mechaninės inžinerijos studijoms. Jos dėstymo tikslas – suformuoti studentams žinių, gebėjimų bei įgūdžių kompleksą, kuris yra būtinas norint tinkamai parinkti medienos pjovimo režimus projektuojant, konstruojant ir eksploatuojant naudojamus įrenginius ir įrankius.Parašykite atsiliepimą apie "Medienos pjovimo teorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie mechaniką, mašinas

Antanas Baltrušaitis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Medienos pjovimo teorija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Medienos pjovimo teorija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Medienos pjovimo teorija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Medienos pjovimo teorija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Antanas Baltrušaitis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Medienos pjovimo teorija" perkama kartu