0
5.0
(1 įvertinimai)
Knygą turime sandėlyje
2020-03-20

Informacija

Medienotyra

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9986136334

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Medienotyra" aprašymas
Knyga "Medienotyra" yra pirmasis lietuviškas medienotyros vadovėlis, skiriamas su medienos mechaniniu apdirbimu susijusių specialybių studentams. Knygos medžiaga pateikta taip, kad ja galėtų pasinaudoti ir medžio apdirbimo bei baldų gamybos pramonės darbuotojai.
2020-03-20

Parašykite atsiliepimą apie "Medienotyra"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Medienotyra, kurią skaitytojams dovanoja Česlovas Jakimavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Česlovas Jakimavičius su knyga Medienotyra jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Medienotyra patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Česlovas Jakimavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Medienotyra palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Medienotyra" perkama kartu