⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Meditacija kasdieniame gyvenime

4.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-11-22 Sigita

Ramybe dvelkianti knyga. Paprastai ir įdomiai apie meditaciją, kurią praktikuoti galime kasdienybėje pasitelkę sąmoningumą.


Šiuo metu neparduodama

2023-04-30 12.99 SoldOut

Knygos "Meditacija kasdieniame gyvenime " aprašymas

Sąmoningumo mokytojas Jon Kabat-Zinn knygoje „Meditacija kasdieniame gyvenime“ siūlo gaires, kaip ugdyti dėmesingumą mūsų kasdienybėje ir pažinti unikalų kiekvienos dabarties akimirkos grožį.

Jon Kabat-Zinn knygos aprašyme teigia, kad dabarties akimirka yra vienintelis dalykas, kuris turėtų rūpėti žmogui. Tačiau mes esame užstrigę mintyse apie praeitį arba ateitį. Žmonės nostalgiškai galvoja apie buvusias geras dienas arba svajoja būti kažkur kitur ir pamiršta, kad esame ten, kur esame, darome tai, ką darome ir dabartis yra pati svarbiausia.

Autorius skaitytojus ragina nebijoti meditacijos. Jis teigia, kad tai nėra kažkokia mistinė sektantų veikla, skirta tik rytietiškai filosofijai propaguoti, kaip ją įsivaizduoja dauguma žmonių. Meditacija padeda atrasti save ir suvokti šią akimirką, atsikratyti nuolat galvoje tūnančių ateities svajonių ir prisiminimų bei geriau suprasti savo gyvenimo kryptį.

Saviugdos knyga „Meditacija kasdieniame gyvenime“ skirta visiems, kurie nori suprasti, kad laimė slypi ne praeityje ir ne ateityje, o čia ir dabar. Galvą būtina pravėdinti nuo besisukančių minčių apie tai, ką praradome, ar to, ko dar neturime. Sąmoningai suvokę, kas vyksta šią akimirką, mes į gyvenimą žvelgsime visai kitaip.

„Meditacija kasdieniame gyvenime“ sudaryta iš kelių dalių. Pirmoje autorius Jon Kabat-Zinn supažindina su dėmesingumo esme bei meditacijos nauda. Antroje dalyje pateikiamos praktikos atsižvelgiant į gyvenimo aplinkybes, o trečioje daugiausiai kalbama apie šios akimirkos įsisavinimą. Nors meditacija daugelį baugina, Jon Kabat-Zinn saviugdos knyga yra apgalvota, praktiška bei viliojanti.

Jon Kabat-Zinn – tarptautiniu mastu žinomas mokslų daktaras, meditacijos mokytojas, rašytojas, Masačiusetso universiteto medicinos mokyklos profesorius emeritas. Jis parašė puikių atsiliepimų sulaukusių saviugdos žanro knygų apie dėmesingumą ir meditaciją, taip pat šiomis temomis paskelbė daugybę straipsnių bei pranešimų.

Iš anglų kalbos vertė Indrė Kaulavičiūtė

Trumpas aprašymas primena, kad dabarties akimirka yra pati gražiausia. Siūlome leidinį įsigyti internetu, perskaityti ir išmokti sąmoningumo. Rekomenduojame pirkti online daugybę įvairių knygų: tiek dalykinių, tiek grožinės literatūros kūrinių, kurie užburia siužetais bei nepaprastais veikėjų gyvenimais. Aprašymai, santraukos, apžvalgos, puslapių skaičius, ištraukos – gairės, kurios padės suprasti, kokios knygos tikėtis. Na, o karštos akcijos bei išpardavimai užtikrina geras kainas bei vilioja pirkti pigiau.


  • Autorius: Jon Kabat-Zinn
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090142608

Kiti taip pat domėjosi


2022-02-18

Knygoje pateikta įdomios informacijos, bet per daug ištempta. Norėjosi trumpiau, paprasčiau, vaizdingiau.

2020-11-22

Ramybe dvelkianti knyga. Paprastai ir įdomiai apie meditaciją, kurią praktikuoti galime kasdienybėje pasitelkę sąmoningumą.

Parašykite atsiliepimą apie "Meditacija kasdieniame gyvenime "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie meditaciją

Jon Kabat-Zinn pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Meditacija kasdieniame gyvenime ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Meditacija kasdieniame gyvenime " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Meditacija kasdieniame gyvenime " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Meditacija kasdieniame gyvenime "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jon Kabat-Zinn tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Meditacija kasdieniame gyvenime " perkama kartu