0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Meditacija užimtiems žmonėms

Kaina: 8,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 8.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Meditacija užimtiems žmonėms" aprašymas

"Meditacija užimtiems žmonėms: streso įveikimo praktikos laiko medituoti neturintiems žmonėms" – tai paprastos įtampos numalšinimo, chroniško streso sumažinimo, greito atsipalaidavimo ir nusiraminimo strategijos. Niekam kitam taip nereikia medituoti kaip tiems, kurie neturi laiko medituoti. Šie užimti žmonės galbūt bandė medituoti, bet metė, nes susieti meditaciją su karštligišku gyvenimo būdu yra be galo sunku.

Dauguma tradicinių meditacijos technikų sukurtos prieš tūkstančius metų žmonėms, kurių gyvenimo būdas buvo visai kitoks negu šiandien. Nedaugeliui šiandien yra paprasta tiesiog atsisėsti ir atsipalaiduoti. "Meditacija užimtiems žmonėms“ kupina metodų, kuriuos tikrai galima įtraukti į kasdienį gyvenimą. Važiavimas į darbą iš ryto tampa centravimosi pratimu, o gatvės triukšmas už buto langų ne blaško, o padeda rasti tylią erdvę viduje.

Aprašytos ir aktyviosios, ir pasyviosios meditacijos, o visų technikų tikslas – išmokyti praktikuojantįjį rasti ramybę kasdienio gyvenimo audroje. Daugelis metodų specialiai sukurti tam, kad būtų įtraukti į skaitytojo kasdienę veiklą, kad netrukus net beprotiškiausios dienos būtų įveikiamos su atsipalaidavimo ramybe ir žaismingumu.

OSHO kalba apie viską, pradedant individualiais prasmės ieškojimais, baigiant opiausiomis nūdienos pasaulio socialinėmis bei politinėmis problemomis, Osho atmeta skirstymą į kategorijas. Jo knygos nėra parašytos, tai yra iššifruoti improvizuotų Osho pokalbių, vykusių per 35 metų laikotarpį, įrašai. Londono „Sunday Times" Osho pavadino vienu iš „1000 kūrusiųjų 20-ąjĮ amžių", o Indijoje leidžiamas „Sunday Mid-Day" - vienu iš dešimties greta Gandžio, Neru ir Budos, kurie pakeitė Indijos likimą. Osho pirminis tikslas yra padėti sukurti sąlygas atsirasti naujai žmonių rūšiai, vadinamai Zorba Buda, - tiems, kurių kojos tvirtai stovi ant žemės ir kurių rankos gali paliesti žvaigždes. Visų Osho aspektų jungiamoji gija yra vizija, kurioje dera nesenstanti Rytų išmintis ir aukščiausias Vakarų mokslo bei technologijų potencialas.

Unikalios Osho aktyviosios meditacijos (Osho Active MeditationsTM) sukurtos susikaupusiam kūno ir proto stresui atpalaiduoti, kad būtų lengviau būti tyloje ir patirti bemintę meditacijos būseną.

Iš anglų kalbos vertė Valentinas Kulinič


  • Autorius: Osho
  • Leidėjas: Meilės kelias
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098054101

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Meditacija užimtiems žmonėms"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie meditaciją

Osho pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Meditacija užimtiems žmonėms", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Meditacija užimtiems žmonėms" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Meditacija užimtiems žmonėms" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Meditacija užimtiems žmonėms"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Osho tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Meditacija užimtiems žmonėms" perkama kartu