0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Meditacijos menas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2011-09-19 Svenska

Nuostabi knyga.


Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 5.26 SoldOut

Knygos "Meditacijos menas" aprašymas

Kad ir kur benuvyktų, budistų vienuolio Matthieu Ricardo klausia, kas yra meditacija, kaip ją atlikti ir ką galima pasiekti. Į minėtus klausimus jis atsako šioje įtaigioje ir lengvai suprantamoje knygoje.
Sakoma, kad meditacija net išmintingiausiems yra viso gyvenimo kelias, tačiau atlikdami ją kasdien, galime imti kitaip suvokti save ir mus supantį pasaulį. Remdamasis savo vienuoliška patirtimi, atidžiu šventųjų tekstų skaitymu ir giliu budistų mokytojų pažinimu, autorius atskleidžia, kokią didelę naudą kiekvienam iš mūsų gali atnešti meditacija, grįsta nesavanaudiška meile ir atjauta.

  • Autorius: Matthieu Ricard
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9789955389859

2011-09-19

Nuostabi knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Meditacijos menas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeninio tobulėjimo knygos

Matthieu Ricard parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Meditacijos menas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Meditacijos menas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Meditacijos menas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Meditacijos menas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Matthieu Ricard tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Meditacijos menas" perkama kartu