Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Medžiagų mechanika

Kaina: 17,76 €
Kaina su kodu: 15,98 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 17.757 InStock
Į krepšelį 15,98 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Medžiagų mechanika“ aprašymas

Vadovėlyje pateikiamos temos, kurios yra svarbios tiriant ir įvertinant medžiagas ir pasirengiant spręsti konstrukcijų mechanikos uždavinius. Vadovėlis orientuotas į mechanikos inžinerijos studijų programas, tačiau jis bus naudingas ir statybinių bei elektrotechninių specialybių studentams.Parašykite atsiliepimą apie „Medžiagų mechanika“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie mechaniką, mašinas

Antanas Žiliukas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Medžiagų mechanika“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Medžiagų mechanika“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Medžiagų mechanika“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Medžiagų mechanika“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Antanas Žiliukas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Medžiagų mechanika“ perkama kartu