TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Medžiagų mechanikos elektroninis vadovėlis (CD)

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 6.89 SoldOut

Knygos "Medžiagų mechanikos elektroninis vadovėlis (CD)" aprašymas

Medžiagų mechanikos (ar medžiagų atsparumo) elektroninis vadovėlis apima visas pagrindines šio studijų kurso temas ir pateikiamas ne įprastu knygos pavidalu, bet elektronine laikmena. Kompiuterinės technologijos ir ypač vaizdi besideformuojančios konstrukcijos animacija, grindžiama skaičiuojamosiomis programomis, suteikia naujų galimybių stebėti ir nagrinėti deformavimo procesą. Šis procesas asmeniniu kompiuteriu ne tik parodomas iki pat konstrukcijos suirimo, bet ir paties studento valdomas. Studentui atskleidžiamos jo projektavimo pratybose padarytos klaidos, jis gali rasti vaizdžių bei teorinių paaiškinimų. Vadovėlio sandara tokia, kad studentui nesunku atsirinkti tai, kas jam ypač svarbu ir ką galbūt galima praleisti. Aiškinamasis terminų žodynas, norminiai dokumentai ir kiti priedai lengvai prieinami, nes paieškai taikomos informacinės technologijos.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Medžiagų mechanikos elektroninis vadovėlis (CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Medžiagų mechanikos elektroninis vadovėlis (CD)", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Medžiagų mechanikos elektroninis vadovėlis (CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Medžiagų mechanikos elektroninis vadovėlis (CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Medžiagų mechanikos elektroninis vadovėlis (CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Medžiagų mechanikos elektroninis vadovėlis (CD)" perkama kartu