0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Medžiagų mokslas: mokomoji knyga

Kaina internetu: 3,69 €
Kaina knygyne: 6,29 €*
Sutaupote: 2.60 € (42%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 3.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Medžiagų mokslas: mokomoji knyga" aprašymas

Leidinyje apibrėžiama medžiagų mokslo objektas, jų pažinimo reikšmė studijuojant inžineriją. Apžvelgiama vidinė medžiagų sandara ir su ja susijusios medžiagų savybės. Aptariami cheminiai, fizikiniai, geocheminiai ir technologiniai procesai, jų įtaka medžiagų sandarai ir savybėms. Apibūdinti medžiagų sandaros ir jos tyrimo metodai, gamtinių medžiagų parinkimo principai, aptariamas praktinis panaudojimas, medžiagų ilgaamžiškumo klausimai. Knygos tikslas - supažindinti studentus su medžiagų struktūra, tyrimo metodais, procesais, vykstančiais gamybos metu.
Leidinys skirtas studentams, studijuojantiems pagal statybos ir aplinkos inžinerijos studijų programasParašykite atsiliepimą apie "Medžiagų mokslas: mokomoji knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Medžiagų mokslas: mokomoji knyga", kurią skaitytojams dovanoja Algimantas Naujokaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Algimantas Naujokaitis su knyga "Medžiagų mokslas: mokomoji knyga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Medžiagų mokslas: mokomoji knyga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algimantas Naujokaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Medžiagų mokslas: mokomoji knyga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Medžiagų mokslas: mokomoji knyga" perkama kartu