0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Medžiagų sandaros ir savybių tyrimas

Kaina internetu: 7,29 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 1.70 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 7.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Medžiagų sandaros ir savybių tyrimas" aprašymas

Knygoje "Medžiagų sandaros ir savybių tyrimas" nagrinėjama medžiagų atominė ir kristalinė struktūra, medžiagų sandara, rentgeno spindulių taikymas kokybinei ir kiekybinei fazinei analizei, metalų ir lydinių sandara bei struktūros įtaka savybėms, amorfinių medžiagų struktūra bei jų ypatumai, techninės keramikos rūšys ir naudojimo galimybės, pagrindinės polimerinės medžiagos, metališkųjų kompozitų struktūra. Supažindinama su makro- ir mikrostruktūros tyrimu, su optine ir elektronine mikroskopija, rentgenospektrine medžiagų analize, mechaninių savybių nustatymo metodais. Apžvelgiamas gaminių paviršiaus sustiprinimas aplydymo ir purškimo dangomis.Parašykite atsiliepimą apie "Medžiagų sandaros ir savybių tyrimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie mechaniką, mašinas

Lina Kavaliauskienė, Petras Ambroza parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Medžiagų sandaros ir savybių tyrimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Medžiagų sandaros ir savybių tyrimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Medžiagų sandaros ir savybių tyrimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Medžiagų sandaros ir savybių tyrimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lina Kavaliauskienė, Petras Ambroza tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Medžiagų sandaros ir savybių tyrimas" perkama kartu