0

Medžiagų tyrimo pagrindai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Medžiagų tyrimo pagrindai

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 76
  • ISBN ar kodas: 9955-25-005-4

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Medžiagų tyrimo pagrindai" aprašymas
Knygoje "Medžiagų tyrimo pagrindai" - glaustai aprašyti vartojimo reikmenų ir kitų plačiai naudojamų gaminių medžiagų tyrimo pagrindai. Išdėstyti techninio eksperimento paruošimo ir atlikimo ypatumai.

Pateiktos dažniausiai naudojamos eksperimento duomenų statistinio apdorojimo ir neapibrėžčių vertinimo, koreliacinės analizės bei matematinio aprašymo metodikos.

Skirta techniškųjų universitetų studentams, magistrantams bei doktorantams.

Parašykite atsiliepimą apie "Medžiagų tyrimo pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Medžiagų tyrimo pagrindai, kurią skaitytojams dovanoja Jonas Liukaitis, Tadas Kleveckas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jonas Liukaitis, Tadas Kleveckas su knyga Medžiagų tyrimo pagrindai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Medžiagų tyrimo pagrindai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Liukaitis, Tadas Kleveckas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Medžiagų tyrimo pagrindai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Medžiagų tyrimo pagrindai" perkama kartu