Kalėdinė patogupirkti MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Medžiai gydyme ir praktiškoje magijoje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 9.1 SoldOut

Knygos "Medžiai gydyme ir praktiškoje magijoje" aprašymas

Medžiai mūsų gyvenime.

Jei apie smulkiuosius augalus, kuriuos vartojame žolelių arbatoms ar kitur, mes dar šį bei tą žinome, nes pastaraisiais metais apie juos tiesiog užplūdo platus literatūros potvynis (Tarybiniais laikais tokių knygų nebuvo), tai apie medžius yra labai mažai parašyta.


Žmonės neturi informacijos, kaip galima šiuos medžius panaudoti gydymui (vaisius, lapus, žieves, šaknis, kankorėžius, uogas) ir kaip jie padeda informatyviai. Žmonės nežino medžių magiškųjų ypatybių, t. y., kaip jie padeda priešintis, kovoti prieš Piktųjų jėgų veikimą, kaip padeda, jei nuo šių jėgų jau esame nukentėję.


Ši knyga "Medžiai gydyme ir praktiškoje magijoje" pateiks būtinų žinių. Jei tomis žiniomis ir patarimais pasinaudosime praktikoje, mes būsime apsaugoti nuo daugelio kančių.


  • Autorius: Ilze Jansone
  • Leidėjas: Ilze Jansone
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 191
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789984851570

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Medžiai gydyme ir praktiškoje magijoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie vaistažoles

Ilze Jansone pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Medžiai gydyme ir praktiškoje magijoje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Medžiai gydyme ir praktiškoje magijoje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Medžiai gydyme ir praktiškoje magijoje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Medžiai gydyme ir praktiškoje magijoje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ilze Jansone tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Medžiai gydyme ir praktiškoje magijoje" perkama kartu