⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Medžio drožėjas Dovydas Teresius: skulptūros, siužetinės kompozicijos

Kaina: 9,99 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-10-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Medžio drožėjas Dovydas Teresius: skulptūros, siužetinės kompozicijos" aprašymas

Šis Lietuvos nacionalinio muziejaus serijos „Tradicijos ir dabartis“ leidinys supažindina su jaunosios kartos medžio drožėju Dovydu Teresiumi (1989-2008), nuo vaikystės pastebėtu ir daug vilčių teikusiu liaudies menininku. Jis kūrė sakralinio ir pasaulietinio turinio skulptūras bei kompozicijas, kurias drožė su naiviajam menui būdingu betarpiškumu, išraiškingumu, nuoširdumu. Dovydo Teresiaus darbuose – per devyniolika metų kūrėjo suvoktas pasaulis su vidine šviesa, tiesos, gėrio ir grožio samprata.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Medžio drožėjas Dovydas Teresius: skulptūros, siužetinės kompozicijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dailės knygos

Sud. Elvyda Lazauskaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Medžio drožėjas Dovydas Teresius: skulptūros, siužetinės kompozicijos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Medžio drožėjas Dovydas Teresius: skulptūros, siužetinės kompozicijos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Medžio drožėjas Dovydas Teresius: skulptūros, siužetinės kompozicijos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Medžio drožėjas Dovydas Teresius: skulptūros, siužetinės kompozicijos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sud. Elvyda Lazauskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Medžio drožėjas Dovydas Teresius: skulptūros, siužetinės kompozicijos" perkama kartu