Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Medžiojant tėvą

Kaina internetu: 9,29 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 6,70 € (42%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 9.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Medžiojant tėvą" aprašymas

„Medžiojant tėvą“ – pirmasis žurnalisto Dovydo Pancerovo romanas. Anksčiau jis yra parašęs dvi publicistines knygas. Pirmoji yra „Kiborgų žemė“, kurioje autorius pasakoja apie Maidaną ir karą Rytų Ukrainoje, antroji, rašyta kartu su žurnaliste Birute Davidonyte, – politinis trileris „Kabinetas 339“, kalbantis apie realius Lietuvos politikos užkulisius. Pastaroji knyga tapo bestseleriu, o jos tiražas buvo kartotas daugybę kartų.

Mistinio detektyvo prieskonį turintis romanas „Medžiojant tėvą“, kaip ir „Kabinetas 339“, kalba apie didžiąją politiką nagrinėjančius žurnalistinius tyrimus, tačiau skiriasi tuo, kad tai yra itin realistiškas grožinės literatūros kūrinys.

Vilniaus senamiestis. Čia aptriušusiuose patalpose dirba žurnalistai, besiknaisiojantys po politikos ir verslo užkulisius ir rengiantys įvairius tiriamosios žurnalistikos straipsnius. Komanda kapstosi po purvinus vieno Klaipėdos verslininko reikalus ir bando išsiaiškinti, kokiu tikslu jis pervedė milžiniškas pinigų sumas į neaiškų Baltarusijos fondą. Netrukus šis verslininkas aptinkamas miręs ir tai stipriai sukrutina tyrimą bei pasuka jį pavojinga linkme.

Romane „Medžiojant tėvą“ Dovydas Pancerovas pina mistinio detektyvo elementus su nepaprastai realiai atrodančio žurnalistinio tyrimo užkulisiais. Jis pats sako, kad pirmąjį romano variantą buvo parašęs jau 2018-tais metais, tačiau knyga gavosi artimesnė detektyvo žanrui ir tinkamai neperteikė autoriaus idėjos. Tad Dovydas Pancerovas sėdo ir istoriją perrašė, o naujoje versijoje išryškino tiriamosios žurnalistikos pasaulį, dilemas bei nežinią ar rašomi dalykai yra tikri, ar tik manipuliacija skaitytoju. Jis atkreipia dėmesį į visuomenės spaudimą rašyti tik tiesą ir žurnalisto abejones, kas yra ta tiesa.

Romano skaitytojai patys pasijus šios istorijos veikėjais, seks permainingais siužeto vingiais bei pasiners į žurnalistinį tyrimą, kur susidurs su melancholija, kalte, nerimu, nuovargiu, beprotybe, spaudimu bei siekiu išsiaiškinti tiesą.

Pirmieji apžvalgininkai, gavę progą iš anksto perskaityti Dovydo Pancerovo romaną, savo atsiliepimuose negaili gerų žodžių, įžvelgia film noir dvasią ir teigia, kad ši knyga yra tikrai unikali lietuviškos literatūros padangėje.

Dovydas Pancerovas (g. 1987 m.) – žurnalistas, besispecializuojantis tiriamosios žurnalistikos srityje. Akivaizdu, kad jo ilgametė darbo patirtis padėjo perteikti tyrimų atmosferą ir romane „Medžiojant tėvą“.

Autorius sekė ne vienu politinės korupcijos, organizuotų nusikaltimų, pinigų plovimo ir kitų nešvarių žaidimų pėdsaku. Už savo veiklą jis buvo apdovanotas daugybe prestižinių premijų. Be įvairių žurnalistinių prizų Dovydas Pancerovas gavo ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino medalį. Autorius yra išleidęs dvi publicistikos žanro knygas. „Medžiojant tėvą“ – pirmasis grožinės literatūros kūrinys, kurį kviečiame įsigyti internetu.

Trumpas aprašymas žada intriguojančią ir originalią knygą. Ją ir kitus Dovydo Pancerovo kūrinius siūlome pirkti online. Kainos interneto knygyne draugiškos, o pirkti patogu, nes nereikia išeiti iš namų. Knygos atkeliaus sklandžiai ir greitai. Norite apsipirkti pigiau? Patikrinkite karštų akcijų bei teminių išpardavimų skiltį, čia visada turime gerų pasiūlymų. Sunku išsirinkti įdomų skaitinį? Rekomenduojame pasidomėti kitų skaitytojų apžvalgomis, skaityti mūsų paruoštus knygų aprašymus, taip pat autoriaus kūrybos santraukas bei virtualias kūrinio ištraukas. Taip pat įvertinkite puslapių skaičių ir viršelio formatą, nes ši informacija leidžia numatyti, kokios apimties knygos tikėtis.


  • Autorius: Dovydas Pancerovas
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090143346

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Medžiojant tėvą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Medžiojant tėvą", Dovydas Pancerovas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Dovydas Pancerovas su knyga "Medžiojant tėvą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Medžiojant tėvą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dovydas Pancerovas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Medžiojant tėvą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Medžiojant tėvą" perkama kartu