0

Medžių ir krūmų genėjimas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

Medžių ir krūmų genėjimas

  • Leidėjas: Algarvė
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 96
  • ISBN ar kodas: 9789955871514

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Vienas svarbiausių dalykų sodininkystėje yra genėjimas. Visi turintys sodą žino, koks reikalingas šis darbas, nes priešingu atveju augalai atrodys laukiniai, neprižiūrėti ir nedžiugins gausiu derliumi.

Reguliaraus genėjimo reikalauja vaismedžiai, uogakrūmiai, dekoratyviniai medžiai ir krūmai, rožės, vijokliniai augalai.

Būtent šioje knygoje smulkiai aprašoma ir iliustruojama, kaip tą darbą atlikti geriausiai. Ją perskaitę išmoksite lengviau ir sumaniau puoselėti sodą. Dar sužinosite, kokių įrankių prireiks, kada, kaip, kodėl reikia genėti, kaip gydyti sergančius medžius ir krūmus, išvengti nuostolių, kaip skiepyti.

ĮVADAS


Sumedėjusius sodo augalus reguliariai reikia genėti, kad šakos pernelyg nesusiraizgytų, augalas tolygiau žydėtų ir megztų vaisius, be to, genimi augalai auga sveikesni. Vis dėlto tam, kad augalai sėkmingai augtų, vien tik genėjimo nepakanka. Kitas svarbus veiksnys yra subalansuotas, tolygų prieaugį skatinantis tręšimas. Dirva turi būti derlinga, tinkamo pH, turinti pakankamai humuso ir maisto medžiagų.

Labai svarbu augalus teisingai ir tinkamu laiku sodinti. Juos būtina sodinti tinkamame gylyje, o pasodintus medelius reikia pririšti prie atramos.

Vijokliniams augalams ir medžiams augti reikia tinkamų atramų, kurias, savaime suprantama, būtina įrengti prieš augalus sodinant. Be to, labai svarbu teisingai parinkti turimai auginimo vietai tinkamą augalą. Sis sprendimas gali turėti lemiamos įtakos tolesniam augimui ir derėjimui.

Taigi sodininkas turi apie daug ką pagalvoti, ir vienas svarbiausių dalykų sėkmingai sodininkystei yra genėjimas.

Šioje knygoje, tikimės, rasite paprastų aprašymų su daugybe iliustracijų. Galbūt kam nors pasirodys, kad kai kurie patarimai yra pernelyg elementarūs, tačiau mes manome, kad genėjimas daugeliui yra nerimą keliantis sodo darbas. Aprašymas, kuris šį darbą palengvina ir daro jį malonesnį bei labiau suprantamą, negali būti per daug paprastas.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu