-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kur dingo gandras Grantasfdfdfdfd

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 5,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-19 Barbora

Man labai patiko skaityti


2022-08-31 5.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kur dingo gandras Grantasfdfdfdfd" aprašymas

Pulicerio premijos laureatės Anne Tyler romanas „Mėgėjiška santuoka“ – įtikinanti istorija apie nesuderinamą santuoką ir jos pasekmes, apimančias net tris kartas.

Polina ir Maiklas – iš pažiūros tobula pora. Jie žavūs, jauni, mylintys. Tačiau Antrojo pasaulinio karo išvakarėse sudaryta skubota santuoka tarsi visam laikui lieka mėgėjiška – pernelyg skirtinga pora taip ir nesugeba nušlifuoti kampų.

Jei susitiko Baltimorės lenkų kvartale, susižavėjo, įsimylėjo, susituokė. Maiklas – ramus žmogus. Jis mėgsta viską gerai apsvarstyti, kritiškai įvertinti, neskubėti. Polina – žavi vėjavaikė, prasilenkianti su praktiškumu ir besidžiaugianti kiekviena gyvenimo akimirka. Atrodo priešingybės traukia, tačiau ar įmanoma tokiems skirtingiems žmonėms gyventi santuokoje, ypač jei vienas negali įveikti atsivėrusių plyšių, o nuolatiniai pykčiai palieka negyjančius randus? Tą ir nagrinėja rašytoja Anne Tyler savo romane „Mėgėjiška santuoka“.

Autorė apie porų kasdienybę rašo įtaigiai ir turi talentą įžvelgti aštriausias gyvenimo smulkmenas. Už iš pažiūros nereikšmingų personažų kasdienybės detalių mums parodomas patosas ir kančia, su kuriais neišvengiamai susiduria kiekvienas. Bėgantis laikas. Išeikvotos galimybės. Mirtis. Baimės. Apgailestavimai. Daugelis skaitytojų veikėjuose ir įvairiose situacijose atpažins save.

Anne Tyler (g. 1941 m.) – JAV rašytoja, literatūros kritikė. Ji sukūrė apie dvidešimt populiarių romanų. Į lietuvių kalbą išversti trys: Mėlynų siūlų ritė“, „Laikrodžio šokis“ ir „Mėgėjiška santuoka“. Jos knygos žavi labiau ne siužetais, o išbaigtais, įdomiais charakteriais bei šeimų santykių skerspjūviais. Keli romanai buvo ekranizuoti. Savo karjerą rašytoja pradėjo nuo apsakymų žanro, trumpi tekstai buvo publikuojami universiteto leidinyje. Rašytoja apdovanota Pulicerio premija. Taip pat jos romanai kelis kartus pateko į prestižinės „Man Booker“ premijos ilgąjį sąrašą.

Iš anglų kalbos vertė Rūta Razmaitė

Sudomino trumpas aprašymas? Atsiliepimuose ir apžvalgose giriamos autorės romaną kviečiame įsigyti internetu. Online knygyne pirkti rasite ir daugiau įdomių kūrinių. Dažnai rengiame išpardavimus ir akcijas, kurių dėka daug gerų knygų kainuoja pigiau. Kiekvienas leidinys turi informacinę santrauką su aprašymu, virtualiomis ištraukomis, nurodytu puslapių skaičiumi ir kitomis detalėmis, kurios padeda įvertinti ir patogiai įsigyti knygų.


  • Autorius: Anne Tyler
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094665622
  • Vertėjas: Rūta Razmaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-05-19

Man labai patiko skaityti

2021-05-17

Po tam tikru rango priešiškumu, neįtikėtinu abejingumu kito jausmams ir neįveikiamais skirtumais tvyro sąžiningo prisirišimo srovė, besitęsianti iki paskutinio knygos puslapio. Jie turėjo mėgėjišką santuoką, nes ją sudarė neturėdami jokio supratimo, ką iš tikrųjų įsipareigoja, ir niekada neatrado to slaptojo kodo, kuris galėjo ją paversti laiminga. Vis dėlto savęs klausiau, ar ne visos santuokos mėgėjiškos? Rekomenduoju, knyga tikrai gera.

Parašykite atsiliepimą apie "Kur dingo gandras Grantasfdfdfdfd"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kur dingo gandras Grantasfdfdfdfd", Anne Tyler. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Anne Tyler su knyga "Kur dingo gandras Grantasfdfdfdfd" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kur dingo gandras Grantasfdfdfdfd" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Anne Tyler. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kur dingo gandras Grantasfdfdfdfd" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kur dingo gandras Grantasfdfdfdfd" perkama kartu