0

Megrė ir žmogžudystė prie upės

  • Nuolaida knygai -82%
Kaina internetu: 1,49 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 6.50 € (82%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Megrė ir žmogžudystė prie upės

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 13x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 978995523632

2020-10-31 1.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Megrė ir žmogžudystė prie upės" aprašymas

Pliaupiant lietui ir tvyrant rūkui upių uosto arklidėje netoli šliuzo nr. 14. randamas madingais drabužiais vilkinčios moters lavonas. Kas ji ir kaip tokioje vietoje atsidūrė? Tai, rodos, neįmenama paslaptis, bet atplaukia sero Volterio Lempsono jachta ir paaiškėja, kad velionė - ponia Meri Lempson. Įtarimai išsyk krinta ant abejingo jos vyro.

Kol narpliojama ši byla, kanale randamas sero Lempsono kompaniono lavonas... Prieš komisaro Megrė akis atsiveria aistrų kupinas uosto gyvenimas, ir jis netrunka savęs paklausti, ar Meri Lempson - tikrai Meri Lempson? Komisaras Megrė tiria dar vieną bylą.


Georgesas Simenonas (Žoržas Simenonas, 1903-1989) - legendinis XX a. detektyvo meistras. Autoriaus knygų parduota per 500 milijonų egzempliorių, jos išverstos į daugiau kaip šimtą pasaulio kalbų. Išradingos intrigos, trumpas ir aiškus pasakojimas, pagrįsta ir tiksli autoriaus psichologinė įžvalga, iki kraštutinumo įtempta veikėjų būsena jau daugelį metų žavi gausius komisaro Megrė gerbėjus.


Iš prancūzų kalbos vertė Vilius Litvinavičius

Parašykite atsiliepimą apie "Megrė ir žmogžudystė prie upės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Megrė ir žmogžudystė prie upės, kurią skaitytojams dovanoja Georges Simenon. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Georges Simenon su knyga Megrė ir žmogžudystė prie upės jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Megrė ir žmogžudystė prie upės patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Georges Simenon. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Megrė ir žmogžudystė prie upės palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Megrė ir žmogžudystė prie upės" perkama kartu