Papildoma -10% NUOLAIDA su kodu: BLACK ⭐⭐⭐⭐⭐ MASINIAI BLACK FRIDAY išpardavimai startavo! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mėgstamiausios vaikystės istorijos (knyga su defektais)

Kaina: 4,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-11-30 4.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mėgstamiausios vaikystės istorijos (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Pasidžiauk šiais šešiais iš gražiausių klasikinės vaikų literatūros kūrinių, sklidinų nepaprastų įvykių, svajonių ir stebuklų. Nuskrisk į Niekados šalį su Piteriu Penu ir padėk jam nugalėti piratų valdomą kapitoną Kablį, užsuk pas Skrybėlių išgerti arbatos ir pažaisk kroketą su Širdžių Karaliene. Geltonųjų plytų keliu nužingsniuok į Smaragdo miestą pas apsišaukėlį burtininką ir patirk kitų neįtikėtinų nuotykių su dar trijų pasakų veikėjais.

Šios įsimintinos istorijos žavėjo ir linksmino kelias įvairaus amžiaus skaitytojų kartas. Puikų vaikams pritaikytos klasikos rinkinį puošia iliustracijos, kurios patiks ir mažiems, ir dideliems.

Šioje nepaprastai gražioje knygoje "Mėgstamiausios vaikystės istorijos" rasi šiuos klasika tapusius kūrinius:

Piteris Penas
Alisa stebuklų šalyje
Lobių sala
Vėjas gluosniuose
Juodasis gražuolis
Ozo šalies burtininkas


  • Autorius:
  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 26x29, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955078296-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mėgstamiausios vaikystės istorijos (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pasakos patiems mažiausiems

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mėgstamiausios vaikystės istorijos (knyga su defektais)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Mėgstamiausios vaikystės istorijos (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mėgstamiausios vaikystės istorijos (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mėgstamiausios vaikystės istorijos (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mėgstamiausios vaikystės istorijos (knyga su defektais)" perkama kartu