0

Megzti gali visi. Batukai kūdikiams, naminės šlepetės

Internetu: 7,89 €
Knygyne: 8,79 €*
Sutaupote: 0.90 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Megzti gali visi. Batukai kūdikiams, naminės šlepetės

  • Leidėjas: Leidykla "Mes"
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: Kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 100
  • ISBN ar kodas: 9786099520285

2020-07-31 7.89 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Mezgimas – tai labai plačiai paplitusi ir sena rankdarbių šaka. Daugeliui tai mėgstamiausias laisvalaikio praleidimo būdas.
Šia knygų serija norima pateikti kiek įmanoma daugiau medžiagos apie mezgimą pagal atskiras temas. Pirmoji šios serijos knyga – apie vaikiškus batukus ir namines šlepetes.
Knyga suskirstyta į atskiras dalis: pradžioje supažindinama su mezgimo priemonėmis ir technikomis, toliau pateikiamos detalios akių išmezgimo instrukcijos, po kurių seka konkretūs modeliai, raštai ir užbaigiama apdailos skyriumi.
Kiekvienas žingsnis yra tiek aprašomas, tiek pateikiama nuotrauka, todėl net visiškai nemokantis megzti, pradėjęs nuo paprasčiausių modelių galės tobulėti iki profesionalo.
Modeliai yra įvertinti pagal sudėtingumą, todėl tiek pradedantysis mezgėjas, tiek profesionalas ras sau tinkamų modelių.
Knygų serijos pobūdis nesiejamas su konkrečia trumpalaike mada, o pavyzdžiai parinkti pagal nesenstančią, labiau klasikinę, madą.
Mezginių pavyzdžiai, raštai, spalvos, naudojami siūlai čia tėra tik pagrindas tolimesniems ieškojimams ir atradimams. Kiekvienas mezgėjas, panaudojęs knygoje pateikiamus pavyzdžius, motyvus, spalvas, raštus, technikas ir papildęs juos savo kūryba, galės atrasti savo derinį, kuris labiausiai atitiks jo skonį.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu