0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Meibelė Džons ir Lemtingoji diena

Kaina internetu: 8,49 €
Kaina knygyne: 10,39 €*
Sutaupote: 1.90 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 8.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Meibelė Džons ir Lemtingoji diena" aprašymas

Meibelė atsiduso. Sunkus darbas būti pirate. PAVOJINGAS DARBAS.
Ji pasiėmė trumpą kardą, kabantį ant hamako virvių, ir pasiruošė dar vienam jūrų mūšiui.
– Mano vardas Meibelė Džons ir aš NIEKO NEBIJAU!

Įsivaizduok, kad esi vienui vienas visiškai svetimame pasaulyje, kuriame nėra nei mamos su tėčiu, nei minkštos lovos, nei sausų pusryčių, tik SIAUBAI, PIRATAI ir PAVOJAI.

Turbūt išsigąstum. Turbūt daugelis išsigąstų.
Tik ne Meibelė!

Apsitaisiusi pižama, su šlepetėmis ir nešina tikru pirato kardu ji narsiai neria į nuotykius. Kas, jei ne Meibelė, pajėgs surasti seniai dingusią knygą, išnaikinusią visą žmogų rasę?!

Kuo ši knyga naudinga:

- Lavinama vaizduotė
- Lavinama iškalba, žodynas, gebėjimas pasakoti istorijas
- Lavinama empatija
- Lavinamas humoro jausmas
- Lavinamas pastabumas, smalsumas
- Skaitant įtraukiančius kūrinius, lengviau pamėgti knygas

Britų autorius Willas Mabbittas taip mėgsta rašyti, kad tai daro visur – namie prie stalo, kavinėse, traukiniuose, tualetuose ir net mintyse. Nenuostabu, kad ir jo knygas smagu skaityti visur ir visada – šiurpiai juokingas istorijas apie narsią piratę Meibelę Džons mėgsta ir vaikai, ir suaugę.

„Meibelė Džons ir Lemtingoji diena“ – trečioji knyga apie išdykusią mergaitę su pižama ir kardu. Gelbėdama mažąją sesutę Meibelė įstrigo pavojingame ateities pasaulyje, kuriame nėra žmonių, tik kalbantys gyvūnai. Kad išsiaiškintų, kas pražudė visą žmonių rasę, užkirstų kelią tragedijai bei rastų kelią namo, drąsuolė turės atlikti daugybę piratiškai smagių žygdarbių. Pilnas humoro ir nuotykių knygas apie Meibelę Džons iliustruoja britų dailininkas Rossas Collinsas.


  • Autorius: Will Mabbitt
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 14x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094417818

Parašykite atsiliepimą apie "Meibelė Džons ir Lemtingoji diena"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Meibelė Džons ir Lemtingoji diena", kurį parašė Will Mabbitt. Siūlome ne tik išsamų "Meibelė Džons ir Lemtingoji diena" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Will Mabbitt. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Meibelė Džons ir Lemtingoji diena". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Meibelė Džons ir Lemtingoji diena" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Meibelė Džons ir Lemtingoji diena" perkama kartu