0

Pirkėjų atsiliepimai

Meilė choleros metu

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-12-04 Rolanda

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 13.99 SoldOut

Knygos "Meilė choleros metu" aprašymas

„Meilė choleros metu“ – žymaus rašytojo, magiškojo realizmo žanro meistro, Gabrieliaus Garsija Markeso (Gabriel Garcia Marquez) romanas apie viską nugalinčią ir laikui nepavaldžią meilę.

Florentinas Arisa ir Fermina Dasa – pagrindiniai šios nuostabios istorijos veikėjai. Jie dar jaunystėje pajunta vienas kitam prielankumą, tačiau Fermina galiausiai nusprendžia ištekėti už turtingo ir gerai besiverčiančio gydytojo – visų miestelio merginų svajonės. Florentino širdis sudūžta į smulkias šukeles, tačiau jis išlieka romantiku ir nusprendžia savo gyvenimą paskirti tam, kad galiausiai taptų jos vertas.

Bėgant laikui abu veikėjai patiria daugybę likimo išbandymų. Florentinas kyla karjeros laiptais ir iš neturtingo jaunuolio virsta į perspektyvų, solidų vyrą. Visą tą laiką jo širdis išlieka ištikima Ferminai. Kai jos vyras pagaliau miršta, senas įsimylėjėlis dalyvauja laidotuvėse. Praėjus penkiasdešimčiai metų, devyniems mėnesiams ir keturioms dienoms po to, kai pirmą kartą prisipažino mylįs Ferminą, jis tai padarys dar kartą.

Gabrielius Garsija Markesas (Gabriel Garcia Marquez) – talentingas pasakotojas, o jo veikėjai visapusiški, detalūs, ydingi ir įdomūs. Autoriaus vystomas siužetas teka sklandžiai tarsi srauni upė, o iš mažų detalių dėliojama autentiška istorija apie nepaprastą, jaudinančią meilę, kuri skaudina ir džiugina tuo pačiu metu.

„Meilė choleros metu“ rekomenduojama visiems, kurie žavisi Gabriel Garcia Marquez talentu bei nori dar kartą nusikelti į Lotynų Ameriką, pajusti visus jos skonius ir spalvas bei kartu su personažais išgyventi meilę, kurios nepavargstama laukti net ir pusę amžiaus.

Gabrielis Garsija Markesas (1927-2014) – Kolumbijos rašytojas, žurnalistas, Nobelio literatūros premijos laureatas. Šią premiją jis pelnė daugiausiai už šedevrą „Šimtas metų vienatvės“, tačiau reikšmingais laikomi ir kiti jo kūriniai. Tiek rašydamas trumposios prozos tekstus, tiek ilgesnius kūrinius Gabrielis Garsija Markesas pasiekė retą dalyką – jis buvo mėgiamas paprastų skaitytojų ir kartu patenkino reikliausius kritikus.

Trumpas aprašymas žada, kad romane „Meilė choleros metu“ laukia nepaprasta meilės istorija. Kviečiame jį įsigyti internetu. Pirkti online rekomenduojame ir kitas įvairių autorių knygas, kurios akcijų ir išpardavimų dienomis kainuoja pigiau. Rinkdamiesi atsižvelkite į atsiliepimus bei apžvalgas, taip pat santrauką, kurioje rasite nurodytą puslapių skaičių, aprašymą, leidimo metus, virtualių ištraukų ir kitos naudingos informacijos.


  • Pavadinimas originalo kalba: El amor en los tiempos del cólera
  • Autorius: Gabrielis Garsija Markesas (Gabriel Garcia Marquez)
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 456
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090123973
  • Vertėjas: Valdas Petrauskas
  • Iš kokios kalbos versta: ispanų

Kiti taip pat domėjosi


2021-12-04

Parašykite atsiliepimą apie "Meilė choleros metu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Meilė choleros metu", Gabrielis Garsija Markesas (Gabriel Garcia Marquez). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gabrielis Garsija Markesas (Gabriel Garcia Marquez) su knyga "Meilė choleros metu" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Meilė choleros metu" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gabrielis Garsija Markesas (Gabriel Garcia Marquez). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Meilė choleros metu" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Meilė choleros metu" perkama kartu