Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Meilė gyvenimui

Kaina: 10,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 10.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Meilė gyvenimui" aprašymas

„Meilė gyvenimui“ - tai yra antroji knyga iš trijų knygų kurso. Labai rekomenduojame pradėti studijas nuo pirmos knygos - Protas valdantis Materiją, ir tik tuomet pereiti prie 2 ir 3 dalių.

Šios trys serijos knygos sudaro labai gilų ir išsamų mistinės arba dvasinės psichologijos kursą. Unikalus mokymų ir praktinių pratimų derinys suteikia jums viską, ko reikia, norint pakeisti savo gyvenimą ir materializuoti didesnę gausą.

Kursas į gausingą gyvenimą buvo perduotas tiesioginio apreiškimo pavidalu iš pakylėtosios mokytojos Motinos Marijos, kuri tarnauja Dangiškosios Motinos visiems Žemės žmonėms tarnystėje. Šioje knygoje Motina Marija siūlo sistematišką sąmonės keitimo procesą, kad galėtumėte priimti gausą, užuot ją atstūmę. Šioje knygoje išmoksite:

* Priimti savo bendrakūrėjo vaidmenį.
* Sužinosite, kaip dalis jūsų psichikos blokuoja gausos materializavimą.
* Atrakinti svarbiausią savasties gebėjimą.
* Susitaikyti su savo šaltiniu ir palikti pikto Dievo danguje įvaizdį.
* Atrakinti bendrakūrimo džiaugsmą.
* Atkurti ryšį su savo aukštesniąja valia, pasinaudojant ja, pasipriešinimui pokyčiams įveikti.
* Turėti tikėjimą, grįstą vidiniu žinojimu, o ne aklu tikėjimu.
* Įvaldyti keturis savo proto lygmenis, kurie yra raktas į gausos įkūnijimą.

Kvantinis šuolis virš bet kokių kitų mokymų apie gausą, materializavimą ar pozityvų požiūrį. Jeigu išmėginote kitus šaltinius ir nesulaukėte jokių rezultatų, šie mokymai ir pratimai jūsų tikrai nenuvils.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Meilė gyvenimui"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Kim Michaels pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Meilė gyvenimui", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Meilė gyvenimui" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Meilė gyvenimui" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Meilė gyvenimui"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kim Michaels tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Meilė gyvenimui" perkama kartu