0

Meilė Ir Balandžiai (DVD)

4,49 €
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Meilė Ir Balandžiai (DVD)

  • Leidėjas: Krupnyj Plan
  • Išleidimo metai: 2006
  • ISBN ar kodas: 4743005034798

2020-10-31 4.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Meilė Ir Balandžiai (DVD)" aprašymas

Restauruotas vaizdas ir garsas, originalas Mosfilm 1984

Režisierius: Vladimiras Menšovas
Vaidina: Aleksandras Michailovas, Nina Dorošina, Liudmila Gurčenko ir kiti
Trukmė: 101 min.
Šalis: Rusija
Žanras: komedija
Įgarsinimo kalbos: rusų 5.1
0 - multiregioninis
Titravimo kalbos: lietuvių, latvių, estų

Linksma ir pamokanti sibiriečio Vasilijaus Kuziakino istorija apie išdavystę ir grįžimą namo. Po traumos darbe jis buvo pasiųstas gydytis į sanatoriją, kur įsiplieskė kurortinis romanas. Neleistinu vėjavaikišku poelgiu Vasilijus savo artimiesiems sukėlė nemažai dvasinių išgyvenimų ir net traumų. Išpirkti kaltę herojui bus kur kas sunkiau nei nusidėti.

Papildoma medžiaga:
Filmo kūrėjų nuotraukos ir filmografija Interviu su režisieriumi V. Menšovu ir pagrindinio vaidmens atlikėju A. Michailovu. Apdovanotas pagrindiniu „Auksinio laivo“ prizu Tarptautiniame kino festivalyje Toremoline,1985 m.
Vladimiro Menšovo filmai: 1976 POKŠTAS, 1979 MASKVA NETIKI AŠAROMIS, 1984 MEILĖ IR BALANDŽIAI, 1995 ŠIRLI-MIRLI, 2000 DIEVŲ PAVYDAS

Parašykite atsiliepimą apie "Meilė Ir Balandžiai (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Meilė Ir Balandžiai (DVD), kurią skaitytojams dovanoja Komedija. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Komedija su knyga Meilė Ir Balandžiai (DVD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Meilė Ir Balandžiai (DVD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Komedija. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Meilė Ir Balandžiai (DVD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Meilė Ir Balandžiai (DVD)" perkama kartu