0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Meilė ir seksas senovės Romoje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Meilė ir seksas senovės Romoje


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 4.49 SoldOut
Knygos "Meilė ir seksas senovės Romoje" aprašymas
Matant paveikslus ir freskas Pompėjuose ar muziejuose, pirmoji į galvą ateinanti mintis yra: „Bet juk jie buvo visai kaip mes!“ Po to žiūrime filmą ar televizijos serialą apie senovės Romą arba girdime gido žodžius ir pakeičiame nuomonę: „Kokie jie buvo iškrypėliai!“...


O kokia teisybė?

Šios knygos "Meilė ir seksas senovės Romoje" tikslas toks ir yra – atskleisti tiesą apie senovės romėnų laikų meilę.


Alberto Angela (Alberto Andžela, g. 1962 m.) – italų paleontologas, gamtos tyrinėtojas, mokslo populiarinimo laidų vedėjas ir rašytojas. Lietuvių kalba jau išleistos dvi jo knygos apie kasdienį gyvenimą senovės Romos imperijoje (“Viena diena Senovės Romoje” ir „Romos imperija. Kelionė paskui monetą“). Ši trečioji knyga Meilė ir seksas senovės Romoje – apie tai, kas gyvenimą daro pakeliamą. Apie meilę.


Ši knyga jungia malonumą skaityti romaną su istorinės monografijos tikslumu. „Meilė ir seksas senovės Romoje“ atsako į daugybę klausimų.

Kaip bučiavosi senovės romėnai, ką žiūrėdami vienas kitam į akis sakydavo įsimylėjėliai, ar sužadėtinis kviesdavo savo mylimąją vakarienės, ar buvo biseksualumas ir kamasutra?

Kaip mylėdavosi imperatoriai ir prasčiokai, kokiais būdais žmonės viliodavo vieni kitus ir kokie buvo seksualiniai tabu?

Ar egzistavo neištikimybė ir jei taip – tai kas grėsė neištikimiesiems?Įsivaizduokite, kad atsidūrėte senovės Romos aikštėje. Čia vaikštinėja įsimylėjėlių pora, gladiatorius, besižvalgantis į kilmingą panelę, tėvas, lydintis sūnų padaryti tai „pirmą kartą“, aukšto lygio prostitutė... Gerai pažiūrėkite į šiuos žmones – pakaks pabūti su jais vieną dieną ir atrasime intriguojančias senovės Romos meilės ir sekso paslaptis. Ir pamatysime, kad jų būdas mylėti neįtikėtinai primena mūsiškį.


Iš italų kalbos vertė Aurelijus Katkevičius

  • Autorius: Alberto Angela
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094660245

Parašykite atsiliepimą apie "Meilė ir seksas senovės Romoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Meilė ir seksas senovės Romoje, kurią skaitytojams dovanoja Alberto Angela. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alberto Angela su knyga Meilė ir seksas senovės Romoje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Meilė ir seksas senovės Romoje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alberto Angela. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Meilė ir seksas senovės Romoje palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Meilė ir seksas senovės Romoje" perkama kartu