0

Pirkėjų atsiliepimai

Meilė kuria stebuklus

Kaina internetu: 2,59 €
Kaina knygyne: 5,39 €*
Sutaupote: 2,80 € (52%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 2.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Meilė kuria stebuklus" aprašymas

Knygų serija „Šeichų magnatai“.

"Užsispyrusi nuotaka"

Karališkajam Dubako princui Tarikui reikia įpėdinio, todėl pareiga reikalauja išsirinkti žmoną, kuri jam paklustų ir dieną, ir naktį..
Įnoringojo likimo valia Medisonė Vitni laukiasi Tariko kūdikio. Tačiau atkaklios, karjeros siekiančios merginos tikrai nepavadintum paklusnia!

"Parduota nuotaka"

Šeichas Khalilis al Kadaras privalo palydėti karštakošę Lailą Alison pas sužadėtinį. Tačiau vyras, už kurio ji verčiama tekėti, merginai kelia vien pasibjaurėjimą. Khalilis pasiūlo Lailai išeitį – tapti jo nuotaka. Vis dėlto įbauginta mergina ilgai dvejoja: šeichas Khalilis – gražus, bet ir nepaprastai valdingas..
.
"Pavojinga aistra"

Anksčiau šeichui Salimui al Tajui rūpėjo tik verslas, bet vieną naktį įsiplieskusi aistra savo darbuotojai Greisei Hanter apvertė viską aukštyn kojomis.
Kai Salimas galiausiai ryžtasi nutraukti šiuos santykius – jo laukia netikėtumas: Greisė dingo ir išsinešė kartu kompanijos paslaptis. Dabar šeichas tetrokšta vieno – susigrąžinti maištingąją meilužę ir jai atkeršyti. Lėtai, negailestingai, su malonumu....

Iš anglų kalbos vertė Miglė Geicen, Miglė Puzarienė, Jurgita Sajevičienė


  • Autorius: Sandra Marton
  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 576
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090304358

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Meilė kuria stebuklus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Meilė kuria stebuklus", Sandra Marton. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sandra Marton su knyga "Meilė kuria stebuklus" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Meilė kuria stebuklus" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sandra Marton. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Meilė kuria stebuklus" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Meilė kuria stebuklus" perkama kartu