0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Meilė. Laisvė. Vienuma. Naujas požiūris į santykius

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 10,39 €
Kaina knygyne: 11,49 €*
Sutaupote: 1.10 € (10%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-03-22 Jurgita

Man pati brangiausia širdžiai knyga. Nesinorėjo paleisti, bet turėjau vis atsikvėpti tarp puslapių - apmąstyti savo praeitas gyvenimo situacijas. Todėl skaitėsi ilgiau, bet ne del to, kad sunkiai suprantamai parašyta. Anaiptol.

Meilė. Laisvė. Vienuma. Naujas požiūris į santykius


2021-05-31 10.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Meilė. Laisvė. Vienuma. Naujas požiūris į santykius" aprašymas

Šiuolaikiniame pasaulyje laisvė yra esminė mūsų būties sąlyga, ir kol mes netapsime laisvi patys, kol neišmoksime būti tokie, kokie esame, tol neleisime sau būti laimingiems kitų žmonių draugijoje, tol neįstengsime jų pamilti. Būtina meilės sąlyga yra laisvė ir pagarba sau bei kitiems.
Ar galime būti vieni, bet ne vieniši?
Kur ta riba, kuri skiria meilę nuo geismo?
Ar gali geismas peraugti į meilę?
Unikalius, esminius ir išmintingus atsakymus į šiuos ir kitus svarbius klausimus rasite perskaitę knygą „Meilė, laisvė, vienuma“. Dabar, šiame postideologiniame pasaulyje, kuriame senos moralinės tiesos nebegalioja, mes turime nepaprastą galimybę iš naujo nusistatyti, kas sudaro mūsų gyvenimo pagrindus. Pradėkime nuo savęs ir nuo savo santykių su žmonėmis. Tai padės siekti pasitenkinimo ir sėkmės tiek mums, kaip atskiriems individams, tiek ir visai visuomenei.

"Pirmiausia būkite pilni meilės, tada imkite ją dalyti. Ir sulauksite didelio netikėtumo: patys imsite ją gauti iš visai nežinomų šaltinių, iš nežinomų kampų, iš nepažįstamų žmonių, iš medžių, iš upių, iš kalnų. Iš visų egzistencijos kampų ir užkampių ant jūsų pradės lyti meilė. Kuo daugiau duodate, tuo daugiau gaunate. Gyvenimas tampa grynu meilės šokiu."
Osho

Iš anglų kalbos vertė Tadas Jurevičius ir Andrius Rondomanskis


  • Autorius: Osho
  • Leidėjas: Meilės kelias
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 255
  • Formatas: 16x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098054064

2021-03-22

Man pati brangiausia širdžiai knyga. Nesinorėjo paleisti, bet turėjau vis atsikvėpti tarp puslapių - apmąstyti savo praeitas gyvenimo situacijas. Todėl skaitėsi ilgiau, bet ne del to, kad sunkiai suprantamai parašyta. Anaiptol.

Parašykite atsiliepimą apie "Meilė. Laisvė. Vienuma. Naujas požiūris į santykius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Osho parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Meilė. Laisvė. Vienuma. Naujas požiūris į santykius, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Meilė. Laisvė. Vienuma. Naujas požiūris į santykius aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Meilė. Laisvė. Vienuma. Naujas požiūris į santykius už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Meilė. Laisvė. Vienuma. Naujas požiūris į santykius? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Osho tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Meilė. Laisvė. Vienuma. Naujas požiūris į santykius" perkama kartu