0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Meilė pagal sutartį

Kaina internetu: 4,59 €
Kaina knygyne: 17,49 €*
Sutaupote: 12.90 € (74%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 4.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Meilė pagal sutartį" aprašymas

Debiutinis britų žurnalistės Rachel Winters romanas „Meilė pagal sutartį“ įtrauks skaitytojus į tikros meilės paieškas. Klausiate savęs, ar romantinių filmų scenarijai yra realūs ir ar įmanoma juos perkelti į gyvenimą bei susirasti mylimąjį? Tą išsiaiškinti bandys knygos veikėja Evė.

Evė – paprasta mergina. Ji nuo pat vaikystės svajojo kurti filmų scenarijus. Darbas kino ir televizijos agentūroje atrodė tarsi pirmas žingsnis svajonės išsipildymo link. Deja, mergina jau septynerius metus nejuda iš vietos ir yra užstrigusi asistentės pareigose. Jos vadovas Montis tikrai ne toks bosas apie kokį svajotum – jis visiškai neatsakingas girtuoklis. Evos socialinis gyvenimas menkas, o asmeninis visiškai tuščias – nėra ką apkabinti ir kam pasiguosti. Net populiarioji programėlė „Tinder“ nepadeda susirasti partnerio.

Netikėtai atsiranda proga sulaukti išsvajoto paaukštinimo, tačiau čia koja kiša svarbiausias agentūros klientas – scenaristas Erza Česteris. Per jį Evai gresia netekti darbo, mat gražuolis rašytojas nenori kurti scenarijaus romantinei komedijai. Pasak jo, neverta, nes Oskaro už komediją negausi, o ir be to Erza netiki tokia meile, kokia vaizduojama filmuose.

Bandydama išgelbėti savo kailį ir agentūrą, Eva susilažina su scenaristu. Jei tik jai pavyks įrodyti, kad romantiška meilė gali egzistuoti ir tikrame gyvenime, tai Erza privalės parašyti scenarijų. Iššūkis mestas, tik kaip jį įgyvendinti? Evai teks pačiai bandyti atkartoti filmų scenas, ieškoti palankių progų ir susitikti su vyrais. Jei Hugh Grantas susitiko Juliją Roberts, tai ir Eva gali! Kiek daug žeminančių situacijų jos laukia!

Rašytojos Rachel Winters romanas „Meilė pagal sutartį“ yra nepaprastai juokingas ir įtaigus. Tikra romantinė komedija! Beje, pati autorė yra labai panaši į pagrindinę veikėją – ji vieniša leidyklos redaktorė.

Rachel Winters yra britų rašytoja, kuri gyvena Londone. Autorė baigė kūrybinio rašymo magistrantūrą ir apie dvidešimt metų dirba laisvai samdoma rašytoja. Ji rašė į vietinius ir interneto laikraščius, turėjo skiltį apie naminius gyvūnus, nors pati tokių neaugina, redagavo rankdarbių skyrelį. Autorė mėgsta ilgus pasivaikščiojimus ir mano, kad nėra tokių problemų, kurių neišspręstu susitikimas su draugais ir didelė taurė vyno. „Meilė pagal sutartį“ – debiutinė rašytojos knyga.

Iš anglų kalbos vertė Rita Kaminskaitė


  • Autorius: Rachel Winters
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094664779

Parašykite atsiliepimą apie "Meilė pagal sutartį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Meilė pagal sutartį", kurią skaitytojams dovanoja Rachel Winters. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rachel Winters su knyga "Meilė pagal sutartį" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Meilė pagal sutartį" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rachel Winters. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Meilė pagal sutartį" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Meilė pagal sutartį" perkama kartu