0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Meilė - tai raganosiai pilve, arba gėdingiausias pasaulyje meilės laiškas (1-oji knyga)

Kaina internetu: 6,39 €
Kaina knygyne: 6,99 €*
Sutaupote: 0.60 € (9%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-31 6.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Meilė - tai raganosiai pilve, arba gėdingiausias pasaulyje meilės laiškas (1-oji knyga)" aprašymas

Kodėl visi kalba apie drugelius pilve? O aš jaučiuosi taip, lyg manyje lakstytų raganosis, ne - raganosių kaimenė! Jų trypimas nėra malonus. Jie sujaukia jausmus taip, kad galiu galvoti tik apie tave.

Trylikametė Lėja pirmą kartą įsimyli, tačiau nežino, kaip išreikšti savo meilę. Ji rašo ilgiausią pasaulyje meilės laišką - tokį atvirą ir nuoširdų, kad jis NIEKU GYVU neturi patekti Janui į rankas…

Visos pasakojimo dalys:

Meilė - tai raganosiai pilve, arba gėdingiausias pasaulyje meilės laiškas (1-oji knyga)
Ir raganosiai turi jausmus (2-oji knyga)
Raganosių pilnas dangus (3-oji knyga)

Vertė Elena DapkūnaitėParašykite atsiliepimą apie "Meilė - tai raganosiai pilve, arba gėdingiausias pasaulyje meilės laiškas (1-oji knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Meilė - tai raganosiai pilve, arba gėdingiausias pasaulyje meilės laiškas (1-oji knyga)", kurį pristato Uli Leistenschneider, Isabelle Goentgen. Siūlome ne tik išsamų "Meilė - tai raganosiai pilve, arba gėdingiausias pasaulyje meilės laiškas (1-oji knyga)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Uli Leistenschneider, Isabelle Goentgen. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Meilė - tai raganosiai pilve, arba gėdingiausias pasaulyje meilės laiškas (1-oji knyga)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Meilė - tai raganosiai pilve, arba gėdingiausias pasaulyje meilės laiškas (1-oji knyga)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Meilė - tai raganosiai pilve, arba gėdingiausias pasaulyje meilės laiškas (1-oji knyga)" perkama kartu