0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaina internetu: 9,29 €
Kaina knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 1.50 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Meilės bendrystė


2021-08-31 9.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Meilės bendrystė" aprašymas

Iš pažiūros gali atrodyti, jog tai mes keliaujame pas Dievą, tačiau išties džiugu ir nuostabu, kad ne mes, o Dievas ateina pas mus kaip mylimasis ir kaip mylintis Tėvas.

„Siekti vienybės, pirma visa širdimi, siela ir protu neatsidavus Dievui, – tai arba leistis į emocinį konfliktą ir vienybės siekti dėl savęs pačių, arba panirti į intelektualinę iliuziją ir vienybės siekti kaip būtinybės, kurios reikalauja tikėjimo logika. Vienybė – tai susitikimas Dievo, o ne vieni kitų akivaizdoje.“
Matas Vargdienis

Matas Vargdienis (t. Mata el Meskin, tikr. vardas , 1919–2006), koptų ortodoksų vienuolis. Baigęs Kairo universitetą sėkmingai valdė farmacijos verslą, tačiau taip gyvendamas nesijautė laimingas. Pajutęs vienuolinį pašaukimą, išdalijo visą savo turtą. Daugiau kaip 10 m. gyveno kaip atsiskyrėlis dykumos urve. Vėliau kartu su mokiniais persikėlė į Šv. Makarijaus Didžiojo vienuolyną Skėtės dykumoje, rūpinosi jo atkūrimu. T. Mato Vargdienio raštai ir veikla daug prisidėjo prie Koptų Ortodoksų Bažnyčios atgimimo.Parašykite atsiliepimą apie "Meilės bendrystė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Matas Vargdienis (Matta El Meskin) parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Meilės bendrystė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Meilės bendrystė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Meilės bendrystė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Meilės bendrystė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Matas Vargdienis (Matta El Meskin) tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Meilės bendrystė" perkama kartu