0

Meilės diskurso fragmentai

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 14,69 €*
Sutaupote: 3.70 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Meilės diskurso fragmentai

  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9789986343165

2021-03-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Meilės diskurso fragmentai" aprašymas

Rolanas Bartas (Roland Barthes, 1915-1980) - vienas žymiausių XX a. prancūzų mąstytojų, literatūros, kino ir fotografijos teoretikų, smalsi, aktyvi, kartais kontroversiška ir labai produktyvi asmenybė. Lietuvoje jis žinomas kaip griežtas semiologas ir vienas iš postruktūralizmo kūrėjų. Savu laiku didžu įtaką padarė pimoji lietuvių kalba pasirodžiusi jo knyga „Teksto malonumas".
Tačiau ne taip gerai žinoma, kad Bartas buvo ir savitas rašytojas. Vienas tokio rašymo pavyzdžių -1977 metais išleista knyga „Meilės diskurso fragmentai". Tai - ne meilės romanas, ne traktatai apie meilę, tačiau kiekvienas joje atpažins tą autoriaus sumaniai kalbos žaismėje pagautą mūsų visų patirtį.

Knygoje "Meilės diskurso fragmentai", parašytoje 1977 metais, susiejami filosofiniai ir literatūros kūrinių tyrinėjimai. Joje analizuojami erotiniai jausmai išskiriant svarbius psichologinius ir estetinius meilės ryšių momentus. Tai gali būti ir telefono skambučio laukimas, ir švelnumo troškimas, ir iškylančios scenos, ir išgyvenimas dėl apkalbų, ir meilės vienatvė, ir noras nusižudyti...

Knygoje "Meilės diskurso fragmentai" pateikiama daug citatų ir aliuzijų į įvairių autorių kūrinius meilės tema. Ypatingas dėmesys skiriamas J. V. Gėtės epistoliniam romanui „Jaunojo Verterio kančios".

Iš prancūzų kalbos vertė Jurgita Katkuvienė ir Greta Štikelytė

Parašykite atsiliepimą apie "Meilės diskurso fragmentai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Meilės diskurso fragmentai, kurią skaitytojams dovanoja Roland Barthes. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Roland Barthes su knyga Meilės diskurso fragmentai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Meilės diskurso fragmentai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Roland Barthes. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Meilės diskurso fragmentai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Meilės diskurso fragmentai" perkama kartu