Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Meilės laiškas

4.4
(5 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 15,29 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 4,70 € (24%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-24 jurgita

Nuostabi knyga! Įtraukė, įsiurbė ir intrigą išlaikė iki galo. Meistriškai sudėliota, gražiai parašyta.


2022-05-31 15.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Meilės laiškas" aprašymas

Rašytoja Lucinda Riley yra talentinga istorijų pasakotoja. Jos vardas priverčia suspurdėti kiekvieno romanų gerbėjo širdį. Autorė skaitytojus užkariavo „Septynių seserų“ serija, o šį kartą kviečia aiškintis seną paslaptį. „Meilės laiškas“ – jausmingas, daugiasluoksnis, įtempto siužeto pasakojimas apie drąsą, ištikimybę, išdavystes ir meilę! Šį kartą autorė jungia romantinius elementus su veiksmo trilerio žanru.

Džoana Haslam – ambicinga žurnalistė, kuriai pavedama užduotis aprašyti legendinio aktoriaus laidotuves. Seras Džeimsas Harisonas mirė devyniasdešimt penkerių metų, nugyvenęs įdomų gyvenimą ir tapęs tikra savo kartos kino žvaigžde. Jo laidotuvės sutraukia minias įžymybių, tačiau Džoana greitai supranta, kad po išoriniu sero Džeimso gyvenimo spindesiu slėpėsi ir sukrečiančios paslaptys, galinčios sužlugdyti Britanijos karališkąją šeimą.

Kadaise Džeimsas Harisonas parašė laišką, kurio turinys slepiamas kelis dešimtmečius. Paaiškėjęs turinys prilygtų sprogimui. Pagrindinė romano veikėja netrunka suprasti, kad yra žmonių, kurie padarytų viską, kad tik pirmieji pasiglemžtų laišką. Viską! Ar ši paslaptis sužlugdys ir pačią Džoaną?

Romane „Meilės laiškas“ persipina kelios temos: šnipinėjimas, intrigos, istorija, drama ir romantika. Taip pat painūs britų monarchijos, žiniasklaidos, slaptųjų tarnybų ir pramogų pasaulio ryšiai. Lucinda Riley subūrė įdomių personažų kompaniją, o taip pat su sau būdingu atidumu dėmesio skyrė 1995-tų metų Londono aprašymams ir laikmečio nuotaikai.

Lucinda Riley ( g. 1971 m.) – populiari britų rašytoja, žurnalistė, buvusi baleto šokėja bei aktorė. Šešiolikmetė Lucinda savo pirmąjį vaidmenį gavo BBC seriale, aktorės karjerą tęsė keletą metų, tačiau dėl ligos buvo priversta nutraukti ir atsidavė rašytojos karjerai. Lucinda Riley sukūrė daugybę romanų. „Meilės laiškas“ jau penkiolikta knyga, išversta į lietuvių kalbą. Dauguma autorės romanų tampa bestseleriais ir sulaukia teigiamų apžvalgų. Viso pasaulio skaitytojai ypač mėgsta knygų seriją „Septynios seserys“.

Iš anglų kalbos vertė Kristina Miliūnienė

Pasiilgote įdomaus, storo, intriguojančio romano? Ši autorė nenuvils! Siūlome nelaukti ir knygą įsigyti internetu! Pirkti online paprasta. Tereikia atsižvelgti į trumpus aprašymus, santraukas, pavartyti ištraukas, įvertinti puslapių skaičių, o jei lieka abejonių, užmesti akį į kitų skaitytojų apžvalgas. Prieš užsakydami knygas, visada patikrinkite akcijų ir išpardavimų skiltį. Čia rasite daug gerų leidinių, kurie kainuoja pigiau.Kiti taip pat domėjosi


2021-10-19

Dar viena šios autorės perskaityta knyga.Vienu metu labai nuliūdino mane Saimonas,bet pabaigoj viskas paaiškėjo:)
Verta pagyros knyga.

2021-06-24

Nuostabi knyga! Įtraukė, įsiurbė ir intrigą išlaikė iki galo. Meistriškai sudėliota, gražiai parašyta.

2021-05-03

Visuomet labai laukiu šios autorės naujų knygų. Bet ši mane šiek tiek nuvylė, Septynių seserų serijai neprilygsta, mano manymu.

2021-04-16

Aš esu didelė Lucindos Riley gerbėja, jos kūrybą atradau, kai perskaičiau visus Kate Morton kūrinius ir ieškojau panašaus stiliaus autorės. Atidžiai sekus Riley kūrybą, ypač „Septynių seserų“ seriją, „Meilės laiškas“ užpildė tam tikrą spragą, laukiant vienos iš „Septynių seserų“ serijos knygos. Ją skaičiau anglų kalba, tad buvo smagu perskaityti ir naujai išleistą lietuvišką vertimą.

2021-04-08

O Dievai!! Kokio grožio, gilumo, nuostabios meilės istorijos knyga. Gali būti Lucinda Riley gerbėju, gali nebūti - ir vis tiek šis kūrinys tiesiog paliks neišdildomą įspūdį!

Parašykite atsiliepimą apie "Meilės laiškas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Meilės laiškas", Liusinda Raili (Lucinda Riley). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Liusinda Raili (Lucinda Riley) su knyga "Meilės laiškas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Meilės laiškas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Liusinda Raili (Lucinda Riley). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Meilės laiškas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Meilės laiškas" perkama kartu