0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Meilutis: smauglio vienatvė Paryžiuje

  • Nuolaida knygai -65%
Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 9.00 € (65%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Meilutis: smauglio vienatvė Paryžiuje


2021-04-30 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Meilutis: smauglio vienatvė Paryžiuje" aprašymas

Ponas Kuzenas, keistuolis Statistikos agentūros darbuotojas, jaučia begalinę vienatvę Paryžiaus didmiestyje ir miršta iš meilės savo bendradarbei panelei Dreifus. Tik niekaip nesiryžta žengti lemtingo žingsnio, nors ir yra įsitikinęs, kad tokiame dideliame mieste kaip Paryžius būtina turėti ką nors mylimą.
Išsiilgęs švelnumo, savo namuose jis priglaudžia smauglį ir pavadina jį Meilučiu. Bėda tik ta, kad vargu ar pasaulyje yra moteris, kuri sutiktų gyventi akis į akį su tokiu meilės įrodymu.

Šis stulbinantis humoristinis ir sykiu filosofinis pasakojimas apie žmogaus prigimtį "Meilutis: smauglio vienatvė Paryžiuje"– pirmas Romaino Gary romanas, pasirašytas Émile'io Ajaro slapyvardžiu.
1974 metais paskelbtas variantas neatitiko originalaus rankraščio: leidėjai, nežinoję, kas slepiasi už negirdėto slapyvardžio, be kita ko, smarkiai pakeitė knygos "Meilutis: smauglio vienatvė Paryžiuje" pabaigą. Naujesniame prancūziškame leidime, kaip ir šiame lietuviškame vertime, atsižvelgiant į kitados Romaino Gary pareikštą pageidavimą, atskirai išspausdinta ir originalioji, „ekologinė“ pabaiga.

„Kai smauglys tave apsivynioja, suspaudžia per juosmenį, per pečius ganėtinai tvirtai ir įremia galvą tau į kaklą, tereikia užsimerkti, kad pasijustum švelniai mylimas. Tai neįmanomybės pabaiga, ir aš trokštu to visa savo esybe. Man, reikia pasakyti, visada trūko rankų. Dvi rankos, manosios, – tai tuštuma. Reikėtų dviejų kitų, apsivijusių mane. Taip sakoma apie vitaminų stoką – be vitaminų kaip be rankų.“

Iš prancūzų kalbos vertė Diana Bučiūtė


  • Autorius: Romain Gary
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 230
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955239796

Parašykite atsiliepimą apie "Meilutis: smauglio vienatvė Paryžiuje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Meilutis: smauglio vienatvė Paryžiuje, kurią skaitytojams dovanoja Romain Gary. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Romain Gary su knyga Meilutis: smauglio vienatvė Paryžiuje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Meilutis: smauglio vienatvė Paryžiuje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romain Gary. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Meilutis: smauglio vienatvė Paryžiuje palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Meilutis: smauglio vienatvė Paryžiuje" perkama kartu