⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mėjos angelas

Kaina: 3,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-03-31 3.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mėjos angelas" aprašymas

„Mėjos angelas“ – „Heroino“ autoriaus Melvino Burgeso romanas, pasirodęs anksčiau, nei žymusis bestseleris. Tai - vaikams skirtas pasakojimas apie draugystę, ištikimybę ir meilę.

Temas sunkiai išgyvena tėvų skyrybas. Astma sergantis berniukas mėgsta būti vienas. Prieglobsčio jis dažnai ieško senoje, apleistoje Anavos sodyboje, kurios griuvėsiai dūla netoli miestelio. Tereikia perkopti nedidelę kalvą.

Vieną dieną griuvėsiuose sėdėdamas prie laužo berniukas netyčia nuslysta nepaprastu laiko koridoriumi. Jis atsiduria toje pat sodyboje, tačiau aplink siaučia karas. Ten jis sutinka iš subombarduoto rūsio išgelbėtą mergaitę Mėją, kuri negali pamiršti bombardavimo ir grįžti į normalų gyvenimą. Abu vaikus priglaudžia ūkininkas Semas. Vaikas kaip įmanydami stengiasi padėti vienas kitam.

Tačiau Temas nenori likti įkalintas praeityje ir, nepaisydamas graudaus Mėjos prašymo likti sodyboje, trokšta kuo greičiau grįžti namo. Ką nuspręs berniukas? Kas padės vėl atkelti laiko vartus?

„Mėjos angelas“ – neįprasta kelionės laiku istorija. Pagrindinis herojus Temas nenori pakeisti praeities tikėdamasis pokyčių dabartyje. Priešingai – žinodamas ir suprasdamas praeitį, jis sieks pakeisti vieną dieną. Romano autoriaus Melvinas Burgesas pasakoja nepaprastai jautrią dviejų skirtingame laike gyvenančių sielų meilę, draugystę ir... stebuklą, kurį pagimdo gerumas. 2002 m. romanas „Mėjos angelas“ buvo ekranizuotas.

Britų autoriaus Melvino Burgeso (g. 1954 m.) pavardę puikiai pažįsta skaitantys vaikai ir paaugliai. Už savo kūrybą rašytojas apdovanotas „Carnegie“ medaliu. „Mėjos angelas“ – antroji rašytojo knyga. Lyginant su kitais Burgeso kūriniais, ji išsiskiria tuo, kad šiame pasakojime kur kas mažiau dėmesio skiriama šiuolaikinių paauglių kasdienybei ir problemoms, o pagrindinis dėmesys skiriamas kilniems jausmams ir moralinėms vertybėms.

„Nuostabūs veikėjai (ypač šiurkštus, bet auksinės širdies fermeris Semas), įtraukiantis siužetas bei spalvinga jorkšyriečių šnekta kuria įsimintiną istoriją. Malonu skaityti.“
Kirkus Reviews

Iš anglų kalbos vertė Lina Būgienė


  • Autorius: Melvin Burgess
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090138298

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mėjos angelas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mėjos angelas", kurį pristato Melvin Burgess. Siūlome ne tik išsamų "Mėjos angelas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Melvin Burgess. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mėjos angelas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mėjos angelas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mėjos angelas" perkama kartu