0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Meksika Marija. Indėnės Mištekės istorija

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
Kaina internetu: 11,49 €
Kaina knygyne: 13,29 €*
Sutaupote: 1.80 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-28 Irena

Gražios iliustracijos, jauki knygelė

Meksika Marija. Indėnės Mištekės istorija


2021-08-31 11.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Meksika Marija. Indėnės Mištekės istorija" aprašymas

7–10 metų vaikams.

Marija tau moja, kviečia į svečius ir nori daug papasakoti!

Marija jaučiasi laimingiausia mergaitė Meksikoje. Kodėl? Nes jos gimtasis miestelis su prinokusių mangų ir vandenyno spalvos nameliais nepaprastai gražus. Nes jos močiutės, abuelitos, karštas šokoladas – pats skaniausias. Nes su geriausiu draugu Pepe visada smagu. Nes pasakojimai apie protėvius indėnus, senoji mištekų kalba – gyvi. Nes pasitreniravusi ji gali tapti drąsiąja princese Itaelce! Jei gyveni tokiame spalvingame pasaulio krašte, apsupta gausios šeimos ir draugų, – kaip nebūsi laiminga?

Knygą iliustravo Reda Tomingas.2021-06-28

Gražios iliustracijos, jauki knygelė

Parašykite atsiliepimą apie "Meksika Marija. Indėnės Mištekės istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Meksika Marija. Indėnės Mištekės istorija", kurį parašė Saulė Paltanavičiūtė. Siūlome ne tik išsamų "Meksika Marija. Indėnės Mištekės istorija" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Saulė Paltanavičiūtė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Meksika Marija. Indėnės Mištekės istorija". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Meksika Marija. Indėnės Mištekės istorija" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Meksika Marija. Indėnės Mištekės istorija" perkama kartu