0

Melagiai

  • Nuolaida knygai -29%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 8,69 €
Kaina knygyne: 12,09 €*
Sutaupote: 3.40 € (29%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-04-21 Knygos

Tobula knyga.....

Informacija

Melagiai

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955239765

2021-01-31 8.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Melagiai" aprašymas

Amerikiečių rašytojos E. Lockhart romanas paaugliams „Melagiai“ pasakoja turtingos, tačiau byrančios šeimos gyvenimo istoriją. Romano centre – jauniausia šeimos narė ir jos gyvenimą pakeitęs įvykis.


Sinklerių šeimai netrūksta nei turtų, nei galios. Šeimos nariai - sėkmingi ir įtakingi visuomenės veikėjai - vasaras leidžia privačioje saloje prie Masačusetso krantų, tačiau idilišku gyvenimu tai pavadinti sunku.Visi Sinkleriai gražūs, apsupti tarnų, puikiai žaidžia tenisą, tačiau tai tik fasadas - porcelianas, kuris gali bet kada subyrėti į milijonus šukių. Aplink šeimos patriarchą nuolat rezgamos intrigos, o jo dukros švaisto laiką nieko neveikdamos, geria brangiausius gėrimus ir dalinasi didžiulį šeimos palikimą. Po visu tuo slypi tik godumas ir konkurencija.


Jų vaikai, jauniausioji Sinklerių karta, visiškai kitokia. Jie atsisako dalyvauti galios žaidimuose ir raikyti šeimos turtų pyragą. Tačiau jie, nepaklusdami vyresniųjų valiai, leidžiasi į uždraustus meilės nuotykius ir nuolat balansuoja ant moralės ribos. Šie jaunuoliai – tai trys pusbroliai Džonis, Miren ir pagrindinė romano veikėja Kadencija. Prie trijulės prisijungia ir Gatas, patrauklus tamsaus gymio vaikinas, vienos iš vyresniųjų panelių Sinkler įsūnis. Seneliui Sinkleriui jis kelia pasibjaurėjimą, tačiau jo dukraitė Kadencija Gatą vertina kitaip…


Saloje taip bėga kiekviena Sinklerių vasara, tačiau viskas apsiverčia Kadencijai sulaukus penkioliktojo gimtadienio. Ji išgyvena siaubingą įvykį, pasibaigusį atminties praradimu ir kankinančia migrena. Tačiau kas tokios baisaus tada įvyko?

Po dviejų metų mergina ryžtasi grįžti į salą ir atkurti to vakaro įvykius. Ją pasitinkančią tų įvykių liudininkų tylėjimą ji priima kaip iššūkį ir žingsnis po žingsnio bando prisiminti to meto įvykius. Tačiau ar ji sugebės susidoroti su traumuojančia patirtimi?


„Ambicingas romanas, prabylantis skaitytojui suprantamu balsu, siūlantis įtraukiančią istoriją, o kai kurie pasažai atskleidžia puikius autorės rašymo gebėjimus. Kūrinys atskleidžia byrančios šeimos dramą ir godumo bei apsimetinėjimo pasekmes. Sinklerių šeimos narių likimas primena nelaimingus pasakos personažus. O galbūt žmones iš prabangių prekės ženklų reklamų – ar mes susimąstome, kas iš tiesų slypi už tokio fasado?“

The New York Times„Lockhart sukūrė tokią paslaptingos istorijos pabaigą, kuri nustebins daugelį skaitytojų ir privers juos grįžti į pirmuosius knygos puslapius, ieškant atsakymo, kaip buvo pražiopsotos tokios svarbios detalės. Tai istorija apie merginą, kuri pačiu atgrasiausiu būdu sužino šeimos paslaptis ir supranta, kaip sunku išsiskirti su tuo, kas buvo brangu.“


Publishers Weekly


Iš anglų kalbos vertė Rita Pilkauskaitė

2020-04-21

Tobula knyga.....

Parašykite atsiliepimą apie "Melagiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Detektyvai, trileriai

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Melagiai, kurį parašė E. Lockhart. Siūlome ne tik išsamų Melagiai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido E. Lockhart. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Melagiai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Melagiai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Melagiai" perkama kartu