0

Melagingas suaugusiųjų gyvenimas

  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 17,39 €
Kaina knygyne: 19,79 €*
Sutaupote: 2.40 € (13%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Melagingas suaugusiųjų gyvenimas

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9786090142431

2020-09-30 17.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Melagingas suaugusiųjų gyvenimas" aprašymas

„Melagingas suaugusiųjų gyvenimas“ – pirmasis Elena Ferrante romanas išleistas po garsiosios „Neapolietiškos sagos“ serijos, kurią pradėjo knyga „Nuostabioji draugė“. Tūkstančiai puikių apžvalgų, keliolika milijonų egzempliorių visame pasaulyje ir autorei prognozuojama Nobelio literatūros premija gerokai užkėlė kartelę. Tačiau iš skaitytojų atsiliepimų panašu, kad Elena Ferrante su nauju kūriniu lengvai ją perlipo.

Romanas „Melagingas suaugusiųjų gyvenimas“ prasideda pagrindinės veikėjos Džovanos žodžiais, kad likus dvejiems metams iki jos tėčiui išeinant iš namų, jis mamai pasakė, kad dukra labai negraži. Iš tiesų vyras galvojo apie ryškėjantį panašumą į jo seserį.

Paauglei Džovanai šis palyginimas su moterimi, apie kurią ji žino tik tiek, kad tėvai jos nemėgsta ir išstūmė iš savo gyvenimo, sukelia egzistencinę paniką.

Sulaukusi pilnametystės mergina per socialinius ir politinius Neapolio reiškinius grumiasi su romantika, seksu, brendimu, draugyste ir šeima.

Aukštesniuose Neapolio sluoksniuose augusi Džovana čia mato daug apgaulės, o įsisukusi į žemos klasės apgyvendintus rajonus randa ne tik daug purvo, bet ir autentiškumo bei tikrumo. Kuriai miesto daliai priklauso pati Džovana? Ir ką ji sužinos apie save per šią kelionę už saugių namų sienų?

Romanas „Melagingas suaugusiųjų gyvenimas“ apima daugybę temų. Knygoje kalbama, kaip suaugusieji, kuriuos visada mylėjai, pradeda atstumti ir jaunas žmogus atranda, kad žmonės yra sudėtingi ir ydingi, o ne paprastos ir nuoširdžios būtybės, kuo visi bando įtikinti vaikystėje.

„Melagingas suaugusiųjų gyvenimas“ – pasakojimas apie tą skausmingą žingsnį iš paauglystės į suaugusiųjų gyvenimą. Knygos siužetas lėtas, veikėjai įtaigūs, o autorės proza ir vėl nepakartojama!

Elena Ferrante (g. 1943 m.) – garsi ir paslaptinga italų rašytoja. Kas slepiasi po šiuo vardu spėliojama iki šiol, nes rašytoja savo tapatybę saugo nuo pat pirmojo romano išleisto 1992-ais metais! Ne vienas žurnalistas bandė išsiaiškinti šią paslaptį, hipotezės nebuvo patvirtintos 100%.

Iš italų kalbos vertė Ieva Mažeikaitė-Frigerio

Jei patiko kiti Elena Ferrante romanai, patiks ir šis! Kviečiame įsigyti internetu, juk trumpas aprašymas leidžia tikėtis tikrai kokybiško skaitinio. Turime ir kitų autorės knygų, kurias online pirkti pigiau ir greičiau. Jei širdis linksta prie kitokio žanro knygų, taip pat rasime, ką pasiūlyti! Panagrinėkite aprašymus, ištraukas, knygų santraukas, įvertinkite puslapių skaičių, formatą ir pasinaudokite akcijomis bei išpardavimais! Geros kainos ir didelė pasiūla garantuoja, kad tikrai išsirinksite!

Parašykite atsiliepimą apie "Melagingas suaugusiųjų gyvenimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Melagingas suaugusiųjų gyvenimas, kurią skaitytojams dovanoja Elena Ferrante. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Elena Ferrante su knyga Melagingas suaugusiųjų gyvenimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Melagingas suaugusiųjų gyvenimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Elena Ferrante. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Melagingas suaugusiųjų gyvenimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Melagingas suaugusiųjų gyvenimas" perkama kartu