0

Melancholijos archipelagai. Žodžiai ir vaizdai

  • Nuolaida knygai -36%
Kaina internetu: 8,59 €
Kaina knygyne: 13,29 €*
Sutaupote: 4.70 € (36%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Melancholijos archipelagai. Žodžiai ir vaizdai

  • Leidėjas: Apostrofa
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 21x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • ISBN ar kodas: 9789955605546

2020-09-30 8.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Melancholijos archipelagai. Žodžiai ir vaizdai" aprašymas

Iškiliausias ir originaliausias šių dienų lietuvių filosofas Arvydas Šliogeris, kurio filosofinę viziją galima pavadinti „filotopija“, šiuo leidiniu bando įgyvendinti tai, ką jis pats vadina „fotosofija“- graikiškai lietuviško sąlyčio su pasauliu vizualumą, unikaliai tiksliai perduodamą fotografuojančio žmogaus, susitinkančio su fotografuojamu daiktu- visų pirma su bekalbių, nežmogiškųjų daiktų peizažu.

Tekstai ir 2006-2008 metais Arvydo Šliogerio pamatyti ir užfiksuoti vaizdai šioje knygoje sudaro vientisą audinį. Fotografijos jokiu būdu nėra tik filosofinių idėjų iliustracijos, o įveda į pačią filosofijos kaip filotopijos esmę.

Parašykite atsiliepimą apie "Melancholijos archipelagai. Žodžiai ir vaizdai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Melancholijos archipelagai. Žodžiai ir vaizdai, kurią skaitytojams dovanoja Arvydas Šliogeris. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Arvydas Šliogeris su knyga Melancholijos archipelagai. Žodžiai ir vaizdai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Melancholijos archipelagai. Žodžiai ir vaizdai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Arvydas Šliogeris. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Melancholijos archipelagai. Žodžiai ir vaizdai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Melancholijos archipelagai. Žodžiai ir vaizdai" perkama kartu