0

Melas

  • Nuolaida knygai -41%
Kaina internetu: 7,29 €
Kaina knygyne: 12,29 €*
Sutaupote: 5.00 € (41%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Melas

  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786094731563

2020-10-31 7.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Melas" aprašymas

Ispanų autorės Care Santos jaunimui skirtas romanas „Melas“ privers skaitytojus dar kartą apsvarstyti ar tikrai žmonės, kuriuos sutinkame internete, yra tie, kuo dedasi. Tai istorija apie intriguojančią pažintį virtualioje erdvėje ir per didelio pasitikėjimo pasekmes.

Stropi mokinė Ksenija stengiasi gauti geriausius pažymius. Mergina ilgai svajojo apie medicinos studijas. Deja, jos mokslo rezultatai prastėja, nes mintyse naujoji meilė. Virtualiame skaitytojų klube nagrinėdama D.J. Selindžerio „Rugiuose prie bedugnės“ Ksenija sutiko savo amžiaus vaikiną.

Daugybė valandų pokalbių ir ji įsimylėjo niekada nematytą žmogų iš interneto. Jie daug laiko praleidžia kalbėdamiesi apie knygas, kurioms Ksenija jaučia nuoširdžią meilę. Keista, bet po daugybės laiko praleisto kalbantis, vaikinas atsisako gyvai susitikti. Ksenija nusprendžia padaryti jam siurprizą ir ima tyrinėti draugo asmenybę.

Pasirodo, kad viskas, ką ji žinojo apie savo pašnekovą buvo melas. Iš tiesų neegzistuoja žmogus tokiu vardu, o nuotrauka taip pat netikra. Kas gi iš tiesų yra jos sielos draugu tapęs vaikinas? Gailėdamasi, kad apleido mokslus, Ksenija prisipažįsta tėvams, jog greičiausiai tapo kažkieno apgaulės auka. Tačiau netrukus atkeliavęs netikėtas siuntinys atskleis žmogaus, kuriam ji patikėjo savo intymiausias paslaptis, tapatybę. Paslaptinga užrašų knygutė atkeliauja iš nepilnamečių kalėjimo ir atskleidžia žudiko istoriją. Ksenijos pasakojimą keičia epistolinis žanras – laiškuose išdėstoma skaudi jauno vaikino patirtis.

Romane „Melas“ nagrinėjama daugybė šiuolaikinių paauglių problemų. Čia kalbama apie santykius su tėvais, apie nuolat jaučiama spaudimą būti geriausiais, apie jautrią asmeninę informaciją, kurią neatsargiai galime atskleisti internete, apie pirmąją meilę ir kitus aktualius socialinius dalykus.

Ispanų rašytoja Care Santos gimė 1970-tais metais. Autorė visada svajojo būti rašytoja ir savo pirmąją knygą išleido būdama 25-erių metų. Care Santos rašo vaikams, jaunimui ir suaugusiems. Ji yra šešių romanų, šešių apsakymų knygų, dviejų poezijos rinktinių ir daugybės vaikiškų istorijų autorė. Savo šalyje ji yra viena populiariausių vaikų rašytojų. Care Santos buvo apdovanota „Ramon Llull Prize“ ir „Nadal Prize“ prizais. Jos knygos parduodamos daugelyje šalių. Lietuviškai yra išverstas romanas „Užrakinti kambariai“.

Iš ispanų kalbos vertė Eglė Naujokaitytė

Parašykite atsiliepimą apie "Melas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Melas, kurį parašė Care Santos. Siūlome ne tik išsamų Melas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Care Santos. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Melas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Melas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Melas" perkama kartu