0
Internetu: 16,99 €
Knygyne: 19,49 €*
Sutaupote: 2.50 € (13%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Melas

  • Leidėjas: Balto
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 464
  • ISBN ar kodas: 9786098233865

2020-07-31 16.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Bonnie Kistler romanas „Melas“ pasakoja apie laimingą šeimą ir jos gyvenimą sugriovusį incidentą. Vieno iš tėvų vaikas negyvas, kito – kaltinamas žmogžudyste, tačiau ar kas nors tiksliai žino, kad iš tiesų nutiko tą naktį?

Lėja Hiujet, skyrybų advokatė, iš profesinės patirties žino, kad antrosios santuokos pasmerktos nesėkmei. Ir vis dėlto ji ryžtasi tekėti už Pito Konlio. Praėjus penkiems metams po jųdviejų vestuvių, jos šeima tvirta it kumštis – sutaria net vaikai iš ankstesnės santuokos - Pito sūnus aštuoniolikmetis Kitas ir Lėjos dukra keturiolikmetė Krisė.

Norėdami atšvesti vedybų sukaktį, Lėja ir Pitas dviese išvyksta į kelionę. Pora palieka Kipą rūpintis namais ir Krise. Jie neabejoja, kad vidurinę bebaigiantis vaikinas elgsis atsakingai.

Lietingą penktadienio naktį sutuoktiniams grįžtant namo, kartu suskamba jų mobilieji. Po audringo vakarėlio Kipą sulaiko policija. Vaikinas kaltinamas vairavimu išgėrus ir sukėlus avariją. Su juo kartu važiavo ir jaunėlė Krisė... Krisė negyva, o Kipas apkaltinamas žmogžudyste.

Kipas visada buvo neklaužada, tačiau jis gerai mokėsi ir jam buvo žadama puiki ateitis. Todėl ir Lėja, ir Pitas deda visas pastangas, kad vaikinui. Tačiau Kitas staiga pakeičia parodymus ir sako, jog iš tiesų tą naktį vairavo ne jis…

Pitas tiki sūnaus istorija ir padarys viską, kad įrodytų jo tiesą. Jis negailės pinigų, kad rastų liudininką, apie kurį nuolat kalba Kipas. Artėjant lemtingam teismo posėdžiui, įtampa šeimoje auga. Vyrą ir žmoną kamuoja ištikimybės vienas kitam ir savo vaikams dilema. O bėgant laikui neatsakytų klausimų tik daugėja...

Su žymiomis trilerių autorėmis Jodi Picoult ir Celeste Ng jau dabar lyginama Bonnie Kistler meistriškai pasakoja įtemptą šeimos dramą. Anglų literatūros ir teisės studijas baigusi moteris anksčiau dirbo advokate, todėl gerai pažįsta kriminalistų darbo užkulisius.

„Emocingas pasakojimas ir puikiai išpildyti veikėjų portretai kuria įtemptą, įžvalgią ir daugiabalsę istoriją.“
Kirkus Reviews

„Šis romanas išsyk patraukia skaitytojo dėmesį. Nenustebčiau, jei vieną dieną Kistler pasieks Celeste Ng „Tobuli gyvenimai liepsnoja skaisčiau“ šlovę.“
Bookreporter.com

Iš anglų kalbos vertė Vesta Berkmanienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu