⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mėlyna sruoga (antroji ciklo „Siuntėjas“ dalis)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 9,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-03-19


2023-01-31 9.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mėlyna sruoga (antroji ciklo „Siuntėjas“ dalis)" aprašymas

Garsioje, jau vaikų ir paauglių literatūros klasika vadinamoje knygoje „Siuntėjas“ Lois Lowry sukūrė paslaptingą, techniškai tobulą ir emociškai skurdų ateities pasaulį. Antroji šios serijos knyga „Mėlyna sruoga“ nukelia mus į pasaulį po katastrofos, kur gyventojai turi tik elementariausias ir būtiniausias technologijas, o pyktis, godumas, pavydas ir žiaurumas paprastų žmonių gyvenimą paverčia trumpu ir nelaimingu.

Visuomenė knygoje „Mėlyna sruoga“ taip pat kaip ir pirmojoje dalyje yra valdoma negailestingų Vyresniųjų, kuriuos gaubia paslaptis ir pagarbi baimė. O prisiminimų ir gebėjimų išsaugojimas ir vėl priklauso nuo vaikų.


Nepaprastai gabi siuvinėjimui luoša našlaitė Kira dėl neramumų kaime paimama gyventi į didžiosios Tarybos rūmus. Čia jai tenka su adata ir siūlu atkurti ant specialios mantijos istorinius piešinius. Šis rūbas bus dėvimas per kasmetinį susibūrimą, kuomet visi gyventojai susirenka išgirsti kelias valandas trunkančios dainos, pasakojančios pasaulio istoriją tokią, kokia ją nori matyti Vyresnieji.


Yra ir daugiau gabių vaikų. Tomas, berniukas, kuris drožinėja sudėtingus simbolius, ir mergaitė, kuri kažkada turės atlikti apie pasaulį pasakojančią dainą. Virš trijų gabių vaikų galvų nuolat tvyro Vyresniųjų grėsmė. Vyresniųjų, kurie neturi jokių ypatingų galių, naudojasi talentingais vaikais. O ir dainos ceremonija yra kur kas tamsesnė nei galima pagalvoti.


Kirai reikia ne tik siuvinėti, bet ir reikiama spalva pačiai nusidažyti siūlus. Su beglobio Meto ir jo šuniuko pagalba Kira pagaliau randa būdą, kaip sukurti trūkstamą mėlyną spalvą. Ar ji ras ir drąsos pati kurti savo ateitį?..


Meno paslaptys, prisiminimų svarba ir meilės galia – talentingoji Lois Powry apie visa tai kalba subtiliai ir be galo įdomiai, kurdama dar vieną netikėtą ir originalų ateities pasaulį. 


Lois Lowry (g. 1937 m.)– amerikiečių vaikų ir paauglių rašytoja, yra parašiusi daugiau nei 30 knygų vaikams. Jos knygos pelnė daugybę apdovanojimų, o mokyklose jos analizuojamos kalbant tokiomis temomis kaip rasizmas, ligos ar net Holokaustas. Ji pati teigia, kad savo romanuose visada pabrėžia žmonių santykių svarbą. Lietuviškai išleistos dvi knygos: „Suskaičiuotos žvaigždės“ ir „Siuntėjas“.
Rašytoja pelnė ne vieną prestižinį apdovanojimą, o 2000 m. buvo
nominuota Hanso Kristiano Anderseno medaliui.


Lois Lowry knygoje „Mėlyna sruoga“ dar kartą meta iššūkį skaitytojams ir kviečia įsivaizduoti, koks ateityje galėtų būti mūsų pasaulis ir kas jame būtų vertinama. Pagal pirmąją šios serijos knygą „Siuntėjas“ 2014 metais buvo sukurtas filmas, kuriame vaidino tokie aktoriai kaip Jeff Bridges, Katie Holmes ir Taylor Swift.


  • Autorius: Lois Lowry
  • Serija: Siuntėjas
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090135242

Kiti taip pat domėjosi


2021-03-19

Parašykite atsiliepimą apie "Mėlyna sruoga (antroji ciklo „Siuntėjas“ dalis)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mėlyna sruoga (antroji ciklo „Siuntėjas“ dalis)", kurį pristato Lois Lowry. Siūlome ne tik išsamų "Mėlyna sruoga (antroji ciklo „Siuntėjas“ dalis)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Lois Lowry. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mėlyna sruoga (antroji ciklo „Siuntėjas“ dalis)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mėlyna sruoga (antroji ciklo „Siuntėjas“ dalis)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mėlyna sruoga (antroji ciklo „Siuntėjas“ dalis)" perkama kartu