Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mėlynakis berniukas

4.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-08-09


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 2.99 SoldOut

Knygos "Mėlynakis berniukas" aprašymas

Kartą gyveno našlė su trimis sūnumis, kurių vardai buvo Juodasis, Rudasis ir Mėlynasis. Vyriausias Juodasis buvo niauraus būdo, aršus. Rudasis, vidurinis kūdikis, baikštus ir bespalvis. Tačiau motinos numylėtinis buvo Mėlynasis. Ir jis buvo žudikas.

M. B. - keturiasdešimt dvejų ligoninės darbininkas – vis dar gyvena po vienu stogu su mamyte Jorkšyro kaime. Visuomeninis jo gyvenimas virte verda internete, svetainėje, kurią pats sukūrė, vaikinaiblogiečiaijėga. Čia jis tyko Albertinos, čia rezga tamsias žudymų, ypač savo motinos, dėliones ir čia skleidžiasi kankinamų herojaus santykių istorija, išsikeroja brolių kraujo kerštas. Lašas po lašo kapsi nuodinga tiesa, slypinti yrančios pakrikusios šeimos šerdyje.


"Mėlynakis berniukas" - sudėtingai supintas (psichologinis) trileris, kuriame išskleidžiamos gausios apsimetimo, suskilusios asmenybės ir interneto siūlomų proto žaidimų galimybės. Kvapą gniaužiančių siužeto posūkių kaskada rodo ne tik neaprėpiamą autorės išmonę, bet ir fantazijų gyvenimo, galinčio įsiveržti į realų pasaulį, žaismę bei siaubą, keliantį neišpranašaujamų, visa griaunančių pasekmių.

Iš anglų kalbos vertė Milda Dyke


  • Autorius: Joanne Harris
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 520
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955343639

Kiti taip pat domėjosi


2021-08-09

2021-07-15

Parašykite atsiliepimą apie "Mėlynakis berniukas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mėlynakis berniukas", Joanne Harris. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Joanne Harris su knyga "Mėlynakis berniukas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mėlynakis berniukas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Joanne Harris. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mėlynakis berniukas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mėlynakis berniukas" perkama kartu