BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mėlynoji pasakų knyga. Skiemenuotos pasakos

Kaina: 3,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 3.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mėlynoji pasakų knyga. Skiemenuotos pasakos" aprašymas

Skiemenuotų pasakų rinkinys „Mėlynoji pasakų knyga“ skirtas ikimokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikų savarankiško skaitymo įgūdžiams ugdyti. Skaitydami linksmas istorijas vaikai galės įtvirtinti ir patobulinti skaitymo skiemenimis įgūdžius.

32 puslapių knygelėje rasite 14 skiemenuotų pasakų: „Ąžuolas ir grybas“, „Avinas ir vilkas“, „Lokys ir pelė“, „Lapė vilko siuvėja“, „Kiškio lūpos“, „Kodėl lokio trumpa uodega“, „Lapė ir ąsotis“,„Pelėdžiukas“, „Varna ant dervuoto stogo“, „Kaip karvelis mokėsi sukti lizdą“, „Vilko bajorystė“, „Ežys ir ponas“, „Vėžys ir varna“, „Vištytė ir gaidžiukas“.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Margas lapas
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098305135

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mėlynoji pasakų knyga. Skiemenuotos pasakos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skiemenuotos pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mėlynoji pasakų knyga. Skiemenuotos pasakos", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Mėlynoji pasakų knyga. Skiemenuotos pasakos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mėlynoji pasakų knyga. Skiemenuotos pasakos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mėlynoji pasakų knyga. Skiemenuotos pasakos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mėlynoji pasakų knyga. Skiemenuotos pasakos" perkama kartu