⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mėmelio komtūro kalavijas

5.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 9,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-03-23 Rita

Perskaičiau su malonumu, kaip ir pirmąją šio autoriaus knygą. Lengva savo turiniu, stiliumi, labai sava
(esu klaipėdietė) ir atjungianti nuo šio laikotarpio sumaišties bei gausybės informacijos. Smagu turėti tokį talentingą, atsidavusį savo kraštui žemietį :). Didžiulės jam sėkmės kūryboje ir nesustoti!


2022-08-31 9.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mėmelio komtūro kalavijas" aprašymas

Pasitelkę vaizduotę persikelkime į daugiau nei prieš 760 metų vykusius nepakartojamus ir įtraukiančius įvykius Dangės žiotyse ir rytinėje Baltijos pakrantėje.

Mėmelio gyventojai nesėdi vien savo mieste. Jie dalyvauja galutiniame sembų nukariavime, kituose ordino mūšiuose ir net Kionigsbergo įkūrime. Gal kas iš Mėmelio gyventojų lankėsi pagonių Romovėje pas Krivį Krivaitį ir gali suprasti šventojo ąžuolo pasakojimą?

Išklausykime naujas Juodojo vaiduoklio pranašystes. Kartu su knygos „Mėmelio komtūro kalavijas“ personažais atkakliai ginkime Mėmelį nuo jį puolančių Algmino žemaičių, spręskime miesto vystymo ir apsaugos klausimus, džiaukimės naujų miesto gyventojų gimimu, pamąstykime apie bendražmogiškąsias vertybes ir pasveikinkime Mėmelio įstojimą į Hanzos sąjungą.

Istorijos pradžia knygoje „Čia bus Mėmelio pilis“.


  • Autorius: Darius Musteikis
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • Formatas: 15x22, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955268802

Kiti taip pat domėjosi


2022-03-23

Perskaičiau su malonumu, kaip ir pirmąją šio autoriaus knygą. Lengva savo turiniu, stiliumi, labai sava
(esu klaipėdietė) ir atjungianti nuo šio laikotarpio sumaišties bei gausybės informacijos. Smagu turėti tokį talentingą, atsidavusį savo kraštui žemietį :). Didžiulės jam sėkmės kūryboje ir nesustoti!

2022-03-19

Puikus darbas. Pirmosios knygos "Čia bus Mėmelio pilis" tęsinys. Tie patys ir nauji personažai. Be galo įdomus siužetas. Skaitosi vienu prisėdimu. Negalėjau atsitraukti. Rekomenduoju visiems-ypač-klaipėdiečiams. Ačiū autoriui. Lauksim tęsinio.

2021-10-11

2021-09-07

Parašykite atsiliepimą apie "Mėmelio komtūro kalavijas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mėmelio komtūro kalavijas", Darius Musteikis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Darius Musteikis su knyga "Mėmelio komtūro kalavijas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mėmelio komtūro kalavijas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Darius Musteikis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mėmelio komtūro kalavijas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mėmelio komtūro kalavijas" perkama kartu