0

Menas parduoti. Sėkmingo pardavėjo vadovas

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2015-05-13 LK

Labai gera knyga

Informacija

Menas parduoti. Sėkmingo pardavėjo vadovas

  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 390
  • ISBN ar kodas: 9786094372414

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Menas parduoti. Sėkmingo pardavėjo vadovas" aprašymas

Knyga "Menas parduoti. Sėkmingo pardavėjo vadovas" pagrįsta prekybos personalo mokymo metodika, kuri padės atsakyti į klausimus:

- kaip įveikti potencialaus pirkėjo baimę,
- kaip atskleisti ir išplėtoti poreikius,
- kada vartoti „naudos kalbą“,
- kaip efektyviai pristatyti prekę,
- kaip atpažinti „pirkimo signalus“.

Latvių autorius Mishels Zavadskis – pardavimų, pirkėjų aptarnavimo ir vadovavimo pardavimo skyriui specialistas. Jo klientai yra automobilių prekybos agentai, išperkamosios nuomos kompanijos, leidyklos ir daugybė įvairiausių prekybos ir aptarnavimo organizacijų.

Iš rusų kalbos vertė Laima Račienė

PRATARMĖ


Gerbiamas skaitytojau, ačiū, kad išsirinkote šią knygą Praktiškai visos joje išdėstytos mintys yra mano atrastos per dešimt darbo metų pardavimų be tarpininkų srityje. Galimas dalykas, kad nurodytas laikas pasirodys trumpas, bet per tą laiką aš spėjau išbandyti ir atmesti daugybę metodų, koncepcijų ir būdų, siūliusių pardavimo sėkmę. Uždirbdamas tik komisinius ir daugiau nieko, kai dėl pardavimo plano nevykdymo mano atlyginimas sumažėdavo 20-30 ir netgi 50 proc, aš buvau priverstas tam tikru momentu rimtai apsispręsti.

1995 m. pradžioje aš arba turėjau mesti prekybą, nes dėl man nesuprantamų priežasčių praktiškai nieko neuždirbau, arba ieškoti naujų idėjų ir koncepcijų, kurios padėtų išlipti iš Juodosios skylės".

Jau 1994 m., vasarą padirbėjęs JAV, aš iš ten parsivežiau visą krepšį knygų pardavimo klausimais. Jas skaityti man buvo labai sunku dėl autorių naudojamų specifinių pavyzdžių ir tuo metu man nesuprantamos terminologijos. Tačiau, susiklosčius tokiai padėčiai, aš turėjau studijuoti turimą literatūrą ir stengtis suprasti, kaip galima panaudoti savo darbe tai, kas ten parašyta...

1995-1998 m., dirbdamas Latvijoje ir Rusijoje, aš beveik kasdien panaudodavau kokią nors strategiją arba naują būdą tikėdamasis, kad rasiu magiškąjį sprendimą, nuo kurio priklausys mano tolimesnė sėkmė.

Kiekviena mintis ir kiekvienas patarimas, pateiktas šioje knygoje, yra mano asmeniškai išbandytas, ir aš tikiu, kad, su jais susipažinę, galėsite sutaupyti aibę laiko ir išvengti daugelio klaidų. Protingi žmonės mokosi iš savo, išmintingi - iš svetimų klaidų aš jums siūlau pasirinkti antrąjį variantą.

Jau penkti metai, kai aš vadovauju savo konsultaciniam verslui, kuriu mokymo programas personalui prekybos kompanijose, rengiu atvirus seminarus pardavimo klausimais. Mano siūloma pardavimų metodika, kurią būtų galima pavadinti "konsultaciniu pardavimu", buvo perduota apie šimtui įmonių kaip atskiras mokymas ir įvairių kompanijų šimtams atstovų atviruose seminaruose. Tai paminėdamas, aš noriu pabrėžti, kad knygoje pateikti patarimai ir rekomendacijos išbandytos daugelio įmonių, iš kurių aš girdėjau tik teigiamus atsiliepimus.

Mano užduotis ne "sulaužyti" jūsų pardavimo stilių arba iš jūsų padaryti "pardavėją robotą", bet jeigu jūs panaudosite nors kelias mano pateiktas mintis ir jos jums bus naudingos, aš manysiu, kad atlikau savo užduotį.

Į gautą informaciją galima žiūrėti kaip į teorinį dalyką arba kaip į praktiškai pritaikomas žinias. Jūsų teisė rinktis. Aš noriu tik atkreipti dėmesį į tai, kad kiekviena informacija nustoja buvusi vien tik teorija tada, kai ji pradedama taikyti realiame gyvenime.

Neišbandyta kokioje nors veikloje informacija pasmerkta likti teorija.

Ir baigdama norėčiau pasakyti, kad rašyti knygą apie pardavimą pasirodė esą kur kas sunkesnis darbas, negu maniau. Maniau, kad mano darbas nenuėjo veltui, ir nuoširdžiai tikiu, kad padedami šios knygos, jūs tapsite profesionalais.


Mišelis Zavadskis
2015-05-13

Labai gera knyga

2015-01-05

Tikrasis pardavimų ABC

Parašykite atsiliepimą apie "Menas parduoti. Sėkmingo pardavėjo vadovas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pardavimai

Mishels Zavadskis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Menas parduoti. Sėkmingo pardavėjo vadovas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Menas parduoti. Sėkmingo pardavėjo vadovas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Menas parduoti. Sėkmingo pardavėjo vadovas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Menas parduoti. Sėkmingo pardavėjo vadovas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mishels Zavadskis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Menas parduoti. Sėkmingo pardavėjo vadovas" perkama kartu