⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Menas uždirbti pinigus. Kaip elgtis su pinigais

2023-06-30 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Menas uždirbti pinigus. Kaip elgtis su pinigais" aprašymas

Ištisus šimtmečius įvairiausių krypčių psichologams ir žmogaus likimo tyrinėtojams neduoda ramybės štai tokia situacija: du žmonės gimė toje pačioje gatvėje, jų tėvų padėtis buvo panaši, jie mokėsi toje pat mokykloje, gyveno toje pat aplinkoje, bet... Kodėl taip atsitiko, kad vienas per gyvenimą ėjo lengvai, sukūrė tvirtą šeimą, materialią gerovę, jam viskas sekėsi, o kitas taip ir nepradėjo gyventi, neįgijo jokios profesijos, keitė darbus, viena po kitos iširo kelios jo šeimos ir apskritai jį lydėjo vienos nesėkmės?

Atsakymo į šį klausimą ėmė ieškoti ne tik profesionalūs psichologai, bet ir rašytojai, verslininkai, dvasininkai, – žmonės, pažinę gyvenimo skonį, tikrieji praktikai, savo pastangomis užkopę į sėkmės viršūnes, nutvėrę už uodegos laimės paukštę ir panorę sėkmės receptais pasidalyti su kitais. Jie sudėjo savo gyvenimo patirtį į tūkstančius knygų ir rašytinių bei žodinių paskaitų.

Į šią knygą „Menas uždirbti pinigus. Kaip elgtis su pinigais“ įtraukti įspūdingiausi visų laikų literatūros kūriniai, kalbantys apie klestėjimo siekį – seną kaip pati žmonija. Tai ne tik patarimai, kaip susikurti asmeninę gerovę. Šių kūrinių spektras labai platus – nuo grynai praktinių dalykų iki filosofinių, metafizinių ir dvasinių ieškojimų bei pasvarstymų apie žmogiškosios būties prasmę.

P. T. Barnum (Phineas Taylor Barnum, 1810–1891) – amerikiečių verslininkas, pramogų organizatorius, rašytojas ir leidėjas. Savo laiku Barnumas Amerikoje buvo labai populiarus, ypač jis išgarsėjo surengęs švedų operos dainininkės Dženės Lind (Jenny Lind) koncertų turą po Amerikos mietus. Barnumas taip pat buvo paskaitininkas ir rašytojas. Pagrindinis jos credo buvo toks, kad pinigus reikia uždirbti sąžiningai.

Herbert Newton Casson (1869–1951) yra vienas iš vadybos mokslo pradininkų JAV bei Didžiojoje Britanijoje. Taip pat jis vienas pirmųjų efektyvios vadybos bei sėkmingo verslo idėjas ėmė skleisti populiaria forma – kandžiai, glaustai ir įtaigiai. Jo literatūrinis palikimas – per šimtą įvairios apimties bei tematikos knygų ir brošiūrų. Išleistos prieš daug dešimtmečių, jos skamba taip, tarsi jų autorius būtų mūsų amžininkas, tarsi jis rašytų apie mūsų dienų problemas.Parašykite atsiliepimą apie "Menas uždirbti pinigus. Kaip elgtis su pinigais"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Asmeninių finansų knygos

Herbert Newton Casson, Phineas Taylor Barnum pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Menas uždirbti pinigus. Kaip elgtis su pinigais", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Menas uždirbti pinigus. Kaip elgtis su pinigais" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Menas uždirbti pinigus. Kaip elgtis su pinigais" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Menas uždirbti pinigus. Kaip elgtis su pinigais"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Herbert Newton Casson, Phineas Taylor Barnum tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Menas uždirbti pinigus. Kaip elgtis su pinigais" perkama kartu