0

Mėnesienos sodas

  • Nuolaida knygai -43%
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 18,99 €*
Sutaupote: 8.00 € (43%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mėnesienos sodas

  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • ISBN ar kodas: 9786094443367

2021-01-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mėnesienos sodas" aprašymas

Vokiečių autorė Corina Bomann romane „Mėnesienos sodas“ įtraukė visus patraukliausius žanro elementus: truputį istorijos, paslapties, šiek tiek romantikos, intrigos ir vaizdingų egzotiškų šalių aprašymų. Romanas iš šiuolaikinės Anglijos bei Vokietijos nukelia į 1905-tų metų Sumatrą.

Romane „Mėnesienos sodas“ sutinkame dvi drauges. Pagrindinė veikėja Lili gyvena Berlyne ir bando išlaikyti antikvarinių prekių parduotuvę. Jos gyvenimas paprastas, nekomplikuotas ir liūdnas, mat Lili neseniai palaidojo vyrą. Eilinę dieną sudrumsčia į antikvariatą užsukęs vyras, kuris jai įteikia smuiką ir pareiškia, kad Lili yra šio muzikos instrumento paveldėtoja.

Lili geriausia draugė Elena gyvena Londone. Ji ištekėjusi už mylinčio ir turtingo džentelmeno, prabangiame dvare augina dvi dukras ir užsiima mėgiama veikla – restauruoja prabangius daiktus. Elena svajoja, kad jos draugė Lili pagaliau ir vėl taptų laiminga ir sulaukusi šios skambučio nedvejodama pakviečia pasisvečiuoti Londone bei asmeniškai atvežti paslaptingąjį smuiką.

Lėktuve Lili susipažįsta su muzikologu Gabrieliumi. Oro uoste išsiskyrusi su žaviu bendrakeleiviu, moteris nesitiki jo vėl sutikti, tačiau likimas, kaip visada, iškrečia pokštą. Elena, Lili ir Gabrielius bando išsiaiškinti smuiko paslaptį, kuri veda net iki Indonezijos, kur prieš šimtą metų gyveno gabi smuikininkė Rouzė, žavėjusi visą pasaulį, o vėliau mįslingai pradingusi iš aukštuomenės gyvenimo.

Corina Bomann romano „Mėnesienos sodas“ siužetas įtraukia į nepaprastai jaukią istoriją, kurioje veikėjai aiškinsis ne tik senas paslaptis, bet ir sluoksnis po sluoksnio atskleis savo vidinius troškimus.

Corina Bomann (g. 1974 m.) – vokiečių rašytoja, gana anksti atradusi knygų pasaulį. Vos išmokusi rašyti ji pradėjo kurti vaikiškas istorijas. Greitai jos tapo romanais, kurie užpildė storiausius sąsiuvinius. Sąsiuviniai ir sena rašomoji mašinėlė užleido vietą kompiuteriui, o istorijos ištrauktos iš stalčių rado savo kelią pas leidėjus. Rašytojos knygos išverstos į dvidešimt kalbų ir dažnai sulaukia palankių skaitytojų apžvalgų.

Iš vokiečių kalbos vertė Lina Žukauskaitė

Sudomino knygos santrauka? Patikiname, kad romaną skaityti bus daug įdomiau nei trumpą aprašymą ir kviečiame jį įsigyti internetu – taip pirkti pigiau. Online išpardavimai ir puikios akcijos visada užtikrina gerą kainą. Rinktis skaitinius patogu, juk veikia paieška, knygos suskirstytos į kategorijas, visada nurodome puslapių skaičių, leidėją, vertėją, viršelio formatą, įkeliame ištraukas bei raginame skaitytojus palikti savo atsiliepimus.

Parašykite atsiliepimą apie "Mėnesienos sodas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mėnesienos sodas, kurią skaitytojams dovanoja Corina Bomann. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Corina Bomann su knyga Mėnesienos sodas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mėnesienos sodas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Corina Bomann. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mėnesienos sodas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mėnesienos sodas" perkama kartu