0

Meninio talento mįslė

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

Meninio talento mįslė

  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9786094461453

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Kas yra kūrybiškumas?
Kokiomis prigimtinėmis savybėmis pasižymi talentingas žmogus?
Kokios išorinės sąlygos yra būtinos kūrybiškumui atsiskleisti?

Šias ir kitas kūrybos psichologijos mįsles savo knygoje "Meninio talento mįslė", remdamasis muzikos, dailės, literatūros genijų Volfgango Amadėjaus Mocarto, Liudviko van Bethoveno, Frederiko Šopeno, Mikalojaus Konstantino Čiurlionio, Eduardo Manė, Ogiusto Rodeno, Dantės Aligjerio, Johano Volfgango Gėtės, Rainerio Marijos Rilkės, Onorė de Balzako, Giustavo Flobero, Fiodoro Dostojevskio, Hermano Hesės, Marselio Prusto ir daugelio kitų prisiminimais ar jų artimųjų liudijimais, bando įminti žinomas poetas Jonas Jakštas.

Žinių troškimas, motyvacija ir valia kurti, jausmų, vaizduotės ir intuicijos galia, įsijautimo ir persikūnijimo fenomenas, aplinkos stebėjimo, atminties ypatumai – visa tai yra jo apmąstymų apie kūrybos prigimtį akiratyje. Kaip įdomios ir intriguojančios psichologinės premisos pasitelkiami ir lietuvių autorių Jurgio Baltrušaičio, Antano Vienuolio, Juozo Paukštelio, Janinos degutytės, Juditos Vaičiūnaitės, Antano Miškinio kūrybos proceso liudijimai.
Pasinaudojama ir savo paties patirtimi, sukaupta bendraujant su kolegomis rašytojais Vladu Šimkumi, Judita Vaičiūnaite, One Valiukone ir kitais.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu