⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Meninis tyrimas. Kas tai? Kas jį atlieka ir kodėl?

Kaina: 12,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-03-31 12.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Meninis tyrimas. Kas tai? Kas jį atlieka ir kodėl?" aprašymas

„Knygoje filosofas Juha Varto glaustai aptaria pagrindinius meninio tyrimo aspektus, mitus ir su juo susijusias problemas: kuo jis skiriasi nuo meninės praktikos bei mokslinio tyrimo ir kam apskritai jo reikia. Taip pat sužinosite, kas yra menininko (-ės) epistema ir kokie jų tyrimo metodai. Trumpai tariant, ši knyga - vienas geriausių šiuo metu pasaulyje parašytų įvadų į meninį tyrimą.“ - knygos mokslinis redaktorius doc. dr. Vytautas Michelkevičius.


  • Autorius: Juha Varto
  • Leidėjas: Vilniaus dailės akademijos leidykla
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094473616
  • Vertėjas: Urtė Liepuoniūtė
  • Iš kokios kalbos versta: suomių

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Meninis tyrimas. Kas tai? Kas jį atlieka ir kodėl?"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Meno kritikos, meno istorijos knygos

Juha Varto pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Meninis tyrimas. Kas tai? Kas jį atlieka ir kodėl?", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Meninis tyrimas. Kas tai? Kas jį atlieka ir kodėl?" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Meninis tyrimas. Kas tai? Kas jį atlieka ir kodėl?" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Meninis tyrimas. Kas tai? Kas jį atlieka ir kodėl?"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Juha Varto tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Meninis tyrimas. Kas tai? Kas jį atlieka ir kodėl?" perkama kartu