0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Meno laboratorija vaikams (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 2.99 SoldOut

Knygos "Meno laboratorija vaikams (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Meno laboratorija vaikams yra gaivus nuostabių meno kūrimo su vaikais idėjų šaltinis. Ši knyga palaipsniui siūlo 52 smagius ir kūrybiškus projektus, suskirstytus savaitinėmis pamokomis. Pratimai apima piešimą, tapybą, grafiką, popieriaus technikas, koliažą ir mišrią techniką.

• Visos pamokos siejamos su šiuolaikinių dailininkų kūriniais ir jų unikaliais stiliais.

• Griežtų taisyklių neturinčias pamokėles galima kartoti vis iš naujo – ir kiekvieną sykį gauti kitokius rezultatus!

• Tobula knyga kūrybiškoms šeimoms, draugams, bendruomenėms. Ir patyrę, ir pradedantys dailės mokytojai, ja remdamiesi, gali planuoti savo darbą.

• Spalvingos nuotraukos iliustruoja, kaip skirtingi žmonės su tomis pačiomis užduotimis pasiekia skirtingų rezultatų ir atskleidžia savo menines individualybes.

„Susan Schwake’s Meno laboratorija vaikams yra gerai apgalvotas vadovas, padedantis menui lengvai tapti vaikų gyvenimo dalimi. Paprasti ir aiškūs technikos aprašymai, kartu su įkvėpimu, pasisemtu iš garsių menininkų kūrybos, padrąsins vaikus ir padės jiems sėkmingai atrasti menus kaip saviraiškos būdą.“

Rebecca Emberley, bestselerių vaikams autorė ir iliustratorė

„Meno laboratorija vaikams padrąsins bet kokio amžiaus žmones nesibaiminant ieškoti naujų idėjų ir puoselėti savo kūrybiškumą. Susan Schwake’s pamokos ir patarimai įkvėps jus ir parodys, kaip atrasti ir ištirti savo meniškąją prigimties pusę.“

Kathreen Ricketson, whipup.net ir action-pack.com steigėja ir redaktorė


  • Autorius: Susan Schwake
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 22x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094270840-BR

Parašykite atsiliepimą apie "Meno laboratorija vaikams (knyga su defektais)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Meno laboratorija vaikams (knyga su defektais)", kurį parašė Susan Schwake. Siūlome ne tik išsamų "Meno laboratorija vaikams (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Susan Schwake. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Meno laboratorija vaikams (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Meno laboratorija vaikams (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Meno laboratorija vaikams (knyga su defektais)" perkama kartu