Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Meno vagis. Tikra istorija apie meilę, nusikaltimus ir pavojingą maniją

Kaina: 18,59 €
Kaina su kodu: 14,31 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 18.59 InStock
Į krepšelį 14,31 € -23% su kodu
PATOGU

Knygos „Meno vagis. Tikra istorija apie meilę, nusikaltimus ir pavojingą maniją“ aprašymas

GERIAUSIA METŲ KNYGA: The Washington Post, The New Yorker, Lit Hub

Michael Finkel „Meno vagis. Tikra istorija apie meilę, nusikaltimus ir pavojingą maniją“ - vienas įspūdingiausių dvidešimt pirmojo amžiaus pasakojimų apie tikrus nusikaltimus – daugiausia meno kūrinių pasaulyje pavogusio Stéphane’o Breitwieserio istorija.

Šimtmečius meno kūriniai buvo vagiami įvairiausiais būdais, tačiau niekam nepavyko to padaryti taip sėkmingai, kaip vagysčių meistrui Stéphane’ui Breitwieseriui. Per dešimt savo „karjeros“ metų jis įvykdė daugiau nei du šimtus įžūlių vagysčių – dažnai gausiai turistų lankomuose muziejuose ir katedrose vidury baltos dienos. Knygoje „Meno vagis“ Michaelas Finkelis skaitytoją įtraukia į keistą, bet žavų Stéphane’o Breitwieserio pasaulį. Kitaip nei daugumos vagių, Breitwieserio tikslas nebuvo pinigai, nors jo sukauptos kolekcijos vertė siekė maždaug du milijardus dolerių. Jam patiko menas, to dėl visą savo grobį jis laikė viename kambaryje ir juo grožėjosi. Nusikaltimus vykdęs kartu su savo mergina, Breitwieseris jautėsi nepagaunamas, kol vieną dieną sėkmė nuo jo nusisuko.

„Meno vagis. Tikra istorija apie meilę, nusikaltimus ir pavojingą maniją“ - tai jaudinanti istorija apie meną, nusikaltimą, meilę ir nepasotinamą alkį bet kokia kaina įsigyti gražių meno kūrinių.

Michael Finkel yra knygų „Meno vagis“, tarptautinių bestselerio „Nepažįstamasis miške“ ir „Tikra istorija“ (pagal kurią 2015 m. buvo sukurtas filmas su Jamesu Franco ir Jonah Hillu) autorius. Jis rengė reportažus iš daugiau nei 50 šalių, rašė žurnalams „National Geographic“, „GQ“, „Rolling Stone“, „Vanity Fair“, „The New York Times Magazine“ ir kt. Jo darbai buvo įtraukti į „The Best American Sportswriting“, „The Best American Science and Nature Writing“, „The Best American Travel Writing“ ir „The Best American Non-Required Reading“ antologijas. Jis su šeima gyvena Šiaurės Jutoje ir Pietų Prancūzijoje.

„Meno vagis“, kaip ir pagrindinis knygos veikėjas, žavi savo veržlumu, istorija ir ryžtingumu.“
The New Yorker


  • Pavadinimas originalo kalba: The Art Thief: A True Story of Love, Crime, and a Dangerous Obsession
  • Autorius: Michael Finkel
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090161289
  • Vertėjas: Darius Krasauskas
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie „Meno vagis. Tikra istorija apie meilę, nusikaltimus ir pavojingą maniją“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Meno vagis. Tikra istorija apie meilę, nusikaltimus ir pavojingą maniją“, Michael Finkel. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Michael Finkel su knyga „Meno vagis. Tikra istorija apie meilę, nusikaltimus ir pavojingą maniją“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Meno vagis. Tikra istorija apie meilę, nusikaltimus ir pavojingą maniją“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Michael Finkel. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Meno vagis. Tikra istorija apie meilę, nusikaltimus ir pavojingą maniją“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Meno vagis. Tikra istorija apie meilę, nusikaltimus ir pavojingą maniją“ perkama kartu