-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITAUKNYGA
Knygų išpardavimas: naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Menopauzė be tabu

Kaina: 13,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-06-30 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Menopauzė be tabu" aprašymas

Menopauzė – natūralus moters gyvenimo kelio etapas. Tad šiame kelyje atsidūrė ar ateityje atsidurs kiekviena moteris. Nieko keisto, kad daugeliui iškyla gausybė su menopauze susijusių klausimų. Ne vieną atsakymą surasti padės biologijos mokslų daktarės Sandrijos Čapkauskienės knyga „Menopauzė be tabu“.

Interneto ir socialinių tinklų amžiuje mes kas dieną perskaitome daugybę istorijų bei patirčių. Moterys atvirai pasakoja apie savo nėštumą, jo metu užklupusias sunkumus, nepatogumus ar net ligas. Galime rasti gausybę gimdymo istorijų. Net ir apie seksą nebevengiama atvirauti viešumoje. Tačiau toks natūralus procesas kaip menopauzė vis dar yra tabu. Galbūt viskas pasikeis, kai menopauzės amžių pasieks dabar kitomis temomis atviraujančios moterys, tačiau kol kas šia tema regis yra nepatogu ir nemalonu kalbėti. Autorė Sandrija Čapkauskienė savo knyga „Menopauzė be tabu“ siekia pakeisti šį nustatymą tiesiog suteikdama daugiau informacijos ir padėdama pasiruošti neišvengiamam gyvenimo etapui.

Menopauzė neištinka netikėtai. Pokyčiai moters kūne vyksta laipsniškai. Knygoje paprastai pasakojama kas gi nutinka organizme menopauzės metu, dalijamasi faktais bei naudingais patarimais.

Moterys ras daugelį atsakymų į klausimus, kurie iškyla menopauzės metu. Patarimai padės suprasti, kaip atsikratyti nerimo, sureguliuoti savo svorį, išlaikyti sveiką odą, kovoti su nemiga. Rengdama knygą “Menopauzė be tabu” Sandrija Čapkauskienė konsultavosi su ginekologu, psichoterapeute, kosmetologe, odontologe ir kitais įvairių sričių specialistais.

Sandrija Čapkauskienė 1998-tais metais įgijo bakalauro laipsnį Lietuvos kūno kultūros institute, vėliau čia baigė biologijos magistro studijas. 2005-tais metais moteris apgynė biomedicinos mokslų daktaro disertaciją. Autorė dirba Lietuvos sporto universiteto taikomosios biologijos ir reabilitacijos katedroje, o taip pat Kauno kolegijos kosmetologijos katedroje. Sandrija Čapkauskienė daugiau nei dešimt metų dėsto paskaitas apie funkcinę anatomiją ir biochemiją, sportininkų mitybą, fiziologiją.
Sandrija Čapkauskienė kartu su bendraautoriais publikavo ne vieną mokslinį straipsnį, nuolat dalyvauja tarptautinėse konferencijose ir seminaruose, skaito pranešimus mitybos ir fiziologijos klausimais. Taip pat moteris asmeniškai sudaro mitybos, sportinio aktyvumo planus. Sandrija Čapkauskienė kaip bendraautorė prisidėjo prie knygų „Superpietūs dėžutėje“, „Praktiškos moters knyga“, „Uogos ir vaisiai“ bei „Sveika ir graži“ rengimo.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Menopauzė be tabu"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos moterims

Sandrija Čapkauskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Menopauzė be tabu", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Menopauzė be tabu" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Menopauzė be tabu" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Menopauzė be tabu"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sandrija Čapkauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Menopauzė be tabu" perkama kartu